Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2014.10.07. 11:10

"Humanitārā akadēmija jauniešiem" aicina pieteikties mācībām!

Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārās fakultātes Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties apmācībai programmā „Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”.

Jauniešu interešu izglītības skola Humanitārā akadēmija jauniešiem Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau piekto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra.Humanitārā akadēmija jauniešiem ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.-12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.
Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību - 10 papildu punktus stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Silti aicinām jūsu skolas 10.-12. klašu audzēkņus un citus interesentus piedalīties Humanitārajā akadēmijā jauniešiem, kas ir iespēja pilnveidoties, piedaloties dažādās, jauniešiem saistošās nodarbībās, kā arī sagatavošanās "lielajai" dzīvei, iepazīstot universitātes auditorijas, profesorus, lekcijas formas un citas ar studenta ikdienu saistītas lietas.

Plašāka informācija - http://du.lv/lv/du_zinas_pazinjojumi_apsveikumi/articles/3899

Cerībā uz sadarbību,

Patiesā cieņā,

Eva Kasparenoka
Humanitārās akadēmijas jauniešiem koordinatore,
Humanitārās fakultātes dekanāta
pārvaldes sekretāre.

 

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs