Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2015.12.15. 17:12

Integrētā stunda matemātikā un informātikā

10.12.2015. skolā notika matemātikas un informātikas integrētā stunda 1.a klasē (skolotājas O.Macko un I.Vasiļjeva).

Stundas galvenais uzdevums bija iepazīstināt pirmskolas izglītības iestāžu skolotājus ar informātikas stundas programmu un ar viņu audzēkņu panākumiem matemātikā.

Bērni strādāja grupās un pa vienam, un savas zināšanas pārbaudīja ar datora palīdzību. Vislielāko sajūsmu sagādāja darbs ar interaktīvo tāfeli, uz kuras parādījās bildes jautrajiem uzdevumiem.

Savas domas par stundu izsaka matemātikas skolotāja Nataļja Grigorjeva : „Man ļoti patika stunda, bērni strādāja ļoti aizrautīgi. Ļoti patika tas, ka tā bija laba darba stunda. Bija redzams, ko bērni māk un kādas viņiem ir grūtības. Un jau ir pamanāmas mūsu pirmās „zvaigznītes”: Trotečeva, Grigorenko, Romanova.

Pirmsskolas izglītības iestāžu skolotājas bija  ļoti apmierinātas, pirmo reizi viņas varēja redzēt savu bijušo audzēkņu stundu. 17. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja: „Liels paldies! Ļoti jauki! Stundā mēs redzējām skaitļu saki tīšanu, uzdevumu risināšanu, ļoti labu fizminūti. Ieraudzījām, ka mūsu bērni palikuši gudrāki un centīgāki. Ielūdziet mūs vēl, obligāti atnāksim” .

Informāciju apkopoja sākumskolas skolotāja I. Vasiļjeva

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs