Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2018.09.20. 11:09

Interešu varavīksne

„Es paceļu skatienu pret sauli un redzu - pa varavīksnes tiltu tavi gaišākie sapņi mani vārdā sauc… Uzzied nenoplūktā ziedā, izskan vēl nedziedātā dziesmā, pieklust aizturētā nopūtā un no jauna uzvirmo tikko nojaušamos atspulgos. Kā sudraba dālderi izraksta varavīksnes loku un ierit manā atmiņu pļavā kā saulē mirgojošas rasas lāses. (I. Krūmiņa)

Piektdien, 14. septembrī, mūsu skolā vienlaikus notika divi lieli pasākumi!

Jau tradicionāli septembra sākumā notiek Sporta diena. Šis gads nav izņēmums, un mūsu skolas stadionā jau no rīta sāka skanēt dalībnieku un līdzjutēju balsis un acīs iedegās uzvaras un sacensību gara dzirkstis!
Katra klase sacentās ar citu klašu komandām,  sporta stacijās veicot dažādus uzdevumus un cenšoties uzvarēt, kļūt par visstiprākajiem, visātrākajiem un visaktīvākajiem!
Paldies sporta skolotājiem I. Demidenko un I. Bogdanovičam par Sporta dienas pasākumu organizēšanu un novadīšanu. Paldies, klases audzinātājiem un skolotājiem par kārtības nodrošināšanu sporta pasākumu laikā.
Vēl šajā dienā 1.-6. klašu audzēkņiem bija unikāla iespēja apmeklēt mobilo planetāriju! Katrai klasei tika piedāvāta izglītojoši - pētnieciska nodarbība ar lekciju par kosmosu un mūsu neaptveramo visumu! Planetārijā tiek izmantotas ciparu tehnoloģijas, kas ļauj demonstrēt zvaigžņotas debesis un izplatījumu, un tas ļauj  uzskatāmā, saistošā, vienkāršā un saprotamā veidā ielūkoties astronomijas, bioloģijas un dabaszinātnes pasaulē.

Bērni ar aizrautību klausījās un ar interesi vēroja zem planetārija kupola notiekošo!

Mēs ceram, ka šādi izglītojoši pasākumi, kas paplašina redzesloku, noderēs mūsu audzēkņiem mācību procesā!

Materiālu apkopoja un sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N. Murzjonoka

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/intere%C5%A1u-varav%C4%ABksne#sigProId3962215947

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs