Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.05.15. 10:05

Ir pienācis laiks paskatīties uz paveikto

Daudzās skolās jau izskan pēdējais zvans, un pavisam drīz 9. un 12. klašu skolēni posīsies izlaiduma vakaram. Vēl viens mācību gads būs aizvadīts.

Maija mēnesis ir laiks, kad mēs visi varam atskatīties uz saviem padarītajiem darbiem. Cik čakli šai mācību gadā ir darbojušās latviešu valodas un literatūras skolotājas?

Š.g. 11.maijā pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu latviešu valodas un literatūras skolotāju metodisko komisiju vadītāji pulcējās kopā seminārā „2014./2015.m.g. latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības darba izvērtējums. Labas prakses piemēru popularizēšana”. Semināram bija 2 daļas. Semināra 1.daļā pilsētas skolu latviešu valodas un literatūras skolotāju metodisko komisiju vadītāji dalījās ar Labās prakses piemēriem, tas ir, ar to, ko katra izglītības iestāde šajā gadā veiksmīgu paveica, lai ieinteresētu skolēnus un lai sekmētu latviešu valodas apguvi un kvalitatīvu mācīšanu. Ar labās prakses piemēriem šogad varēja lepoties 9 skolas – tai skaitā arī mūsu skola.

Mūsu skolas latviešu valodas skolotājas šajā mācību gadā bija noorganizējušas 2 pasākumus pilsētas līmenī. Viens no pasākumiem bija valodas pēcpusdiena pilsētas 10. klašu skolēniem „Literārās un kultūras aktivitātes 2014.-2015.gadā” (19.02.2015.), savukārt otrs pasākums „Labā prakse latviešu valodas mācīšanā sākumskolā mazākumtautību izglītības programmā” (21.04.2015.) pulcēja kopā pirmskolas un sākumskolas latviešu valodas skolotājus.

Daudz pasākumu šajā mācību gadā latviešu valodas skolotājas organizējušas arī skolā. Septembrī, Dzejas dienu laikā, vidusskolēni sanāca kopā uz dzejas pasākumu „Viss par un ap dzeju” (18.09.2014.). Februārī Latviešu valodas nedēļas rīkotajos pasākumos tika iesaistīti 2.–12. Klašu skolēni (10.–20.02.2015.). Savukārt aprīļa sākumā skolā tika noorganizēti 2 pasākumi. 5.–6. klašu skolēnus pulcēja pasākums, kurš bija veltīts Lieldienām (01.04.2015.), bet vidusskolēni rādīja savu prasmi rakstīt diktātu (02.04.2015.). Tātad kopā esam noorganizējušas 4 pasākumus.

Šis mācību gads mūsu metodiskajai komisijai ir bijis ražīgs – dažādiem pasākumiem bagāts. Paldies visām skolotājām!
Centīsimies būt tikpat aktīvas arī nākamajā mācību gadā.

Informāciju apkopoja latviešu valodas MK vadītāja S. Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs