Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2019.03.25. 19:03

Izglītības izstādes “Skola 2019” apmeklējums

Izvēlēties sev piemērotu profesiju, atrast savu aizraušanos, vai pieņemt pareizo lēmumu par savu nākotni nav tik vienkārši.

Un šodien 12.klases skolēniem jāizdara soļi karjeras izvēles jautājumos. Lai palīdzētu viņiem izlemt kādu konkrētu ceļu skolā tika veikti karjeras atbalsta pasākumi.

  1. martā skolēnu pārstāvji no 10., 11., un 12. klasēs apmeklēja izglītības izstādi “Skola 2019”, tiekoties ar Latvijas un ārzemju augstskolu, akadēmiju, koledžu pārstāvjiem, ar profesionālās izglītības iestādes pārstāvjiem.  Jauniešiem prezentēja vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Interesenti varēja uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām. Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Liepājas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Daugavpils Universitāte, Ventspils Augstskola, Vidzemes Augstskola, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Rīgas Ekonomikas augstskola, Biznesa augstskola “Turība” u. c. informēja par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām un ārpus studiju aktivitātēm. Tieši izstādē augstskolas pirmoreiz prezentēja jaunās 2019./2020. mācību gada studiju programmas.

Pirmoreiz “Skolā” darbojās Atvērtā skatuve, uz kuras izstādes dalībnieki 20 minūšu garās prezentācijās interesentus iepazīstināja ar savu mācību iestādi un aktuālo studiju un mācību programmu piedāvājumu.

 

Informāciju apkopoja pedagogs karjeras konsultants Alīna Ivanova

 

ieguld tava nakotne plans2020    .

Pasākums tiek organizēts Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2019.04.25. 20:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs