Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2019.06.20. 14:06

Izlaiduma vakars 12. klasē

Domā man līdz, mums jānotic. Spārni un vējš pasargāt spēs. Skaties, cik daudz mākoņu sauc. Sirds bailēs trīs lidot tiem līdz (M.Freimanis)

 

Ir klāt vasara ar savu reibinošo jasmīnu smaržu, zaļojošajām pļavām un skaļajām lakstīgalu dziesmām! Daudzi ar prieku jau bauda vasaras priekus un atpūtu, bet daudziem tas vēl ir pārbaudījumu, izaicinājumu un izvēles laiks! Laiks, kad daudzi jaunieši atrodas dzīves krustcelēs un veic savu izvēli, meklē savu īsto dzīves ceļu! Jo ir noslēdzies nopietns posms viņu dzīvē, un viņi ar satrauktu sirdi gaida nākotni!

Tā katru gadu mēs ar lielu prieku skatāmies uz saviem absolventiem un priecājamies par labi padarītu darbu. 8. jūnijā Daugavpils 15.vidusskola sveica savus absolventus – 12.a klases beidzējus!

Gribas izvēlēties pašus skaistākos vārdus, lai pateiktu, cik ļoti mēs lepojamies ar viņiem, nosauksim skolas labāko absolventu vārdus un viņu panākumus!

Lepojamies ar Elīnas Kareļskas panākumiem. Viņa saņēma skolas goda rakstu par teicamām un labām sekmēm mācībās un aktīvu piedalīšanos klases dzīvē, kā arī Daugavpils pilsētas Domes goda rakstu par ļoti labām, teicamām un izcilām sekmēm mācībās un atbildīgu pieeju mācību procesam. Ar lepnumu paziņojam, ka Elīna ir Finanšu ministrijas Latvijas simtgades stipendijas saņēmēja.

Paliks skolas atmiņā Dainis Deniss Kurļankovs, kam ir izsniegts skolas goda raksts par labām sekmēm mācībās, panākumiem sportā un piedalīšanos starptautiskajā basketbola nometnē, kā arī Daugavpils pilsētas Domes goda raksts par ļoti labām, teicamām un izcilām sekmēm mācībās un atbildīgu pieeju mācību procesam. Papildus visam minētajam Dainis ir Latvijas Vītolu fonda stipendiāts.

Pateicības vārdus gribētos teikt Vladislavam Sevrukam par labām sekmēm mācībās, panākumiem pilsētas fizikas olimpiādē, aktīvu piedalīšanos starptautiskajā projektā, pilsētas konkursos un ieguldījumu skolas tēla veidošanā. Par patīkamu pārsteigumu klātesošiem bija Vladislava uzvara 2018./2019.m.g. konkursā GADA LABĀKAIS SKOLĒNS.

Par skolas gudrinieku izlaiduma vakarā tika nosaukts Edgars Jurkjans, kas saņēma skolas goda rakstu par labām sekmēm mācībās, panākumiem pilsētas fizikas olimpiādē, pilsētas konkursā angļu valodā un panākumiem sportā.

Milzīgs paldies skolas darbiniekiem par ieguldīto darbu! Jauniešiem novēlam izturību, mērķtiecību un pacietību turpmākajos dzīves ceļos! Lai veicas!

Skolas administrācija.

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2019.06.20. 14:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs