Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2019.06.15. 23:06

Izlaiduma vakars 9. klasē

Ceļa sākumā mūs pārņem bailes; mēs gribam visu izdarīt pareizi. Bet dzīve mums tikai viena – kurš tad izgudrojis šo "pareizi". Paraugs noder vien salīdzināšanai, lai mēs redzētu, kā citi izprot dzīvi. Mēs bieži apbrīnojam citu cilvēku gājumu un tikpat bieži varam mācīties no citu cilvēku kļūdām. Taču, kā veidot savu dzīvi labāku, - katra paša ziņā.(Paulu Koeliju)

 

  1. jūnijā 15.vidusskolā atkal svinēja izlaidumu vakaru, un divreiz “15” daudziem izskatījās simboliski vai uz laimi. Kas ir izlaidums? Vasaras karstums, liepu smarža, gaisa baloni, stalti zēni, apburoši skaistas meitenes, vecāki ar asarām acīs, skolotāju klusie smaidi…

Izlaidums 9. klasē – tās ir arī krustceles. Dažs droši spers soli pāri skolas slieksnim un turpinās izglītību tehnikumā, cits turpinās mācības 10. klasē. Bet tas jau būs cits stāsts un cits dzīves posms.

Bet šodien sveiksim mūsu pamatskolas absolventus, vēlreiz atkārtosim mūsu labāko audzēkņu vārdus un viņu panākumus!

Lepojamies ar Iļjas Krasavina (9.a) panākumiem! Iļjas nominācijas nosaukums Izlaiduma vakarā bija Triumfs, kas tiešām atbilst viņa personībai un sasniegumiem. Skolēns saņēma skolas goda rakstu par teicamām un labām sekmēm mācībās un aktīvu piedalīšanos klases dzīvē, par panākumiem pilsētas un Latgales reģiona atklātajā olimpiādē angļu valodā, Latgales atklātajā multidisciplinārajā olimpiādē, olimpiādē lietišķajā informātikā un piedalīšanos pilsētas konkursos. Un visbeidzot, Iļja ir 2018./2019.m.g. skolas konkursa GADA LABĀKAIS SKOLĒNS uzvarētājs.

Par skolas gudrinieku svētku pasākumā tika nosaukts Ņikita Vasiļjevs (9.c), kam ir izsniegts skolas goda raksts par labām sekmēm mācībās, panākumiem dabaszinātņu olimpiādē, Latgales atklātajā multidisciplinārajā olimpiādē, olimpiādē lietišķajā informātikā, pilsētas konkursā vēsturē, sadarbību ar skolas pašpārvaldi un aktīvu piedalīšanos klases dzīvē.

Pateicības vārdus gribētos teikt Sofjai Golubevai (9.a), kura saņēma skolas goda rakstu par labām sekmēm mācībās, panākumiem Latgales atklātajā multidisciplinārajā olimpiādē, vēstures konkursā un aktīvu piedalīšanos klases dzīvē.

Godam pelnījusi tiesības tikt izsauktai uz skolas skatuves nominācijā Talants ir Ieva Deiko(9.a), kas saņēma skolas goda rakstu par labām sekmēm mācībās, panākumiem dabaszinātņu olimpiādē, talantu konkursā un aktīvu piedalīšanos klases dzīvē.

Milzīgs paldies mūsu labākajiem par ieguldīto darbu un attieksmi, skolas pedagogi būs priecīgi turpināt sadarbību ar viņiem un viņu klasesbiedriem vidusskolā!

Novēlam mūsu absolventiem jauku, raibu, siltu un piedzīvojumu pilnu vasaru! Atpūtieties, jautri pavadiet laiku, sameklējiet sev jaunus draugus, varbūt arī pirmo mīlestību… Rudenī gaidīsim Jūs atpakaļ, un mēs tiksimies mūsu dzimtajā 15.vidusskolā septembrī, lai uzsāktu jauno dzīves posmu-mācības vidusskolā!

Skolas administrācija.

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2019.06.20. 14:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs