Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.11.06. 10:11

Izstādes „Uzņēmēju dienas 2014”Daugavpilī

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina visus ieinteresētos apmeklēt izstādi „Uzņēmēju dienas 2014” Daugavpilī (Kultūras un sporta pilī, Smilšu iela 92), kur katrs var atrast ko interesantu tieši sev.

Uzziniet vairāk par labākajām Lietuvas un Igaunijas sanatorijām un SPA centriem, iepriecini sevi ar mājas saldumiem, gaļas izstrādājumiem un sieriem. Viss mājai un skaistumam, būvniecībai un jūsu biznesa finansējumam.
Izstādes laikā notiks seminārs par „Biznesa un sadarbības iespējām Baltkrievijā un Lietuvā”(2.stāvs, plkst.10:30).Tiks izskatīti tādi jautājumi kā: "Baltkrievijas universālās preču biržas", situācija Baltkrievijas ekonomikā, perspektīvās nozares, aktuālie jautājumi, kas veicina kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu daudzumu un apjomu, kā arī muitas dokumentu noformēšana un preču robežas šķērsošana starp Latviju, Lietuvu un Baltkrieviju.
Kā arī jūs gaidīs ciemos Maša un lācis ar izklaides programmu, un Trakais Professors savā tusiņā, kura laikā varēs pieskārties sausam ledus un izmēģināt daudz ko citu (7.novembrī plkst.16:00, 8.novembrī plkst.13:30 un 14:30)!


Visi laipni gaidīti. Ieeja brīva!
Informāciju apkopoja, O.Elksniņa

Lejupielādēt pielikumus:

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs