Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2020.02.27. 08:02

K - komanda pie mums skolā!

K – komanda jeb Karjeras komanda ir trīs improvizatori – aktieri, kas organizē interaktīvas, apmācošas nodarbības skolēniem par karjeru un profesijām. Mūsu skolā K – komanda viesojās divas dienas 17. un 18. februārī ar programmām “Šarādes par profesijām” un “Karjeras puzle”.

 17. februārī 1.-2. klases skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīties ar profesijām caur dažādām etīdēm no izvēlētās profesijas ikdienas pasākumā “Šarādes par profesijām”. Atraktīvie aktieri - Rihards Sniegs, Valdis Sils un Dzintars Rožkalns - jautrā atmosfērā skolēniem izskaidroja, kādas prasmes un personības īpašības ir svarīgas visdažādākajās profesijās.

18. februārī 7. klases un 6.b klase izmēģināja sevi spēlē “Karjeras puzle”, kuras galvenais mērķis bija izprast, ka pastāv dažādas specifiskās un vispārīgās prasmes, kas nepieciešamas, strādājot jebkuru darbu. Sadalīti trijās grupās jaunieši spēles veidā iepazina IT speciālista, pavāra un ārsta profesiju un tām prasmes. Diskusijas veidā skolēni noskaidroja, kādas vispārīgas prasmes viņi jau mācās.

“Specifiskās prasmes apgūsiet, kad studēsiet sevis izvēlēto profesiju, bet vispārīgās prasmes mācieties jau tagad, esot vidusskolā,” teica viens no improvizācijas aktiera teātriem.

Pasākumi “Karjeras puzle” un “Šarādes par profesijām” tika organizēti Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Sagatavoja: karjeras konsultants Gunda Pastare

 

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2020.02.27. 12:02

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs