Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2016.10.04. 12:10

Kad es izaugšu liels, es kļūšu par …

30.09.16. mūsu skolā apsveica skolotājus. 3.b klases skolēni arī pateicās skolotājiem par lielo darbu. Skolā vadīja drūzma, labestība un pateicība. Bērniem arī bija prieks par saviem skolotājiem, viņi saprata, cik svarīgs ir skolotāju darbs. Varbūt kāds no viņiem izvēlēsies šo profesiju – citiem (bērniem) dāvināt svēto, vienmēr vajadzīgo, prātīgo!

Ar to diena nebeidzās. Šajā dienā mēs (3.b klase, klases audzinātāja un karjeras konsultante) apmeklējām Daugavpils Neatliekamās  medicīniskās palīdzības dienestu (NMPd) . Bērni uzzināja, kā strādā neatliekamais , mums tik ļoti vajadzīgais dienests. Mēs bijām dispečeru kabinetā, kur saņem zvanus no iedzīvotājiem. Dienesta operators uzmanīgi uzklausa, nosakot slimības simptomus, uzdod būtiskus un svarīgus jautājumus. Šī informācija ir svarīga, lai sūtītu ātro palīdzību ar vajadzīgiem ārstiem.

Zēniem un meitenēm bija interesanti pabūt ātrās palīdzības mašīnā, apskatīt ierīces, pārbaudīt savu pulsu. Mēs sarunājāmies arī ar mašīnas vadītāju, kurš pastāstīja, cik svarīgi pareizi vadīt mašīnu pilsētas ielās un ātri nokļūt pie slimnieka.
Liels paldies mūsu skolas pedagoģei –karjeras konsultantei Allai Velikai, mūsu vecmāmiņām, māmiņām par atbalstu. Arī liels paldies NMP dienesta darbiniekiem  par viesmīlību, uzmanību,  informāciju  un par dāvanām katram skolēnam!

Bērniem vēl ir laiks, lai saprastu par ko kļūt!

Materiālu sagatavoja T. Kličova un A. Velika.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs