Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2019.10.02. 12:10

Karjeras nedēļa mūsu skolā

Katru gadu skolās notiek Karjeras nedēļa. Arī šis gads nav izņēmums.

 Karjeras nedēļas ietvaros skolēni apmeklēs dažādus uzņēmumus tādus kā SIA “Dautkom TV”, SIA “Daugavpils ūdens”, AS “Daugavpils siltumtīkli”, AS “Daugavpils satiksme:”, AS “Latvijas maiznieks” un citi.

Skolēniem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, apmeklēt uzņēmumus un dažādus pasākumus, kuros piedāvā piedalīties dažādās meistarklasēs, diskusijās un konkursos.

Šogad Karjeras nedēļas tēma ir “Nākotnes profesijas!”, kas aicina skolēnus, vecākus, skolotājus uzzināt futurologu domas par karjeras iespējām nākotnes skatījumā, uzzināt kādas prasmes būs nepieciešamas nākotnē.

Mūsu skolas klases jau sen izvēlējās, kur viņi dosies, ko apskatīs, ar kādu profesiju pārstāvjiem tiksies.

Valentīna Zikejeva ar audzināmo klasi(2.b) apmeklēs bibliotēku “Zīlīte”. Bērni piedalīsies meistarklasēs, uzzinās vairāk par bibliotekāres darbu. Uzzināt vairāk par bibliotekāres darbu dosies arī Tatjanas Klychevas klase(2.a).Viņi izvēlējās bibliotēku “Ceriņi”.

7.a un b. klašu un 6.b.klases skolēni dosies iepazīt darbu televīzijā uzņēmumā SIA “Dautkom TV”.

Paši mazākie fantazēs un zīmēs kādu pavisam jaunu un neredzētu nākotnes profesiju. Būs apskatāma arī izstāde skolas gaiteņos.

Ar nepacietību gaidām Karjeras nedēļu un gaidāmās tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem, ar dažādu darbu iepazīšanas iespējām. Šī nedēļa būs ļoti darbīga, jo visi būs aizņemti ar darbu un profesiju iepazīšanu.

Pedagogs – karjeras konsultants Alla Velika

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs