Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.10.19. 21:10

Karjeras nedēļas laikā iepazīstam profesijas

Karjeras nedēļas mērķis ir sniegt skolēniem noderīgu informāciju par Latvijā apgūstamajām profesijām.

10. klases skolēni 19. oktobrī apmeklēja Daugavpils Tirdzniecības skolu un iepazinās ar profesijām, kuras šajā skolā var apgūt arī pēc vidusskolas beigšanas. Skolas audzēkņi bija sagatavojuši vairākas meistardarbnīcas, kurās atraktīvā veidā varēja iepazīties ar visu, kas saistīts ar vārdu “pārtika”, “ēdiens”, “viesnīcu serviss” u. c. Visaizraujošākā, protams, bija praktiskā darbošanās – šoreiz skolēni rotāja cepumus un pankūkas un paši savu darinājumu arī baudīja. Skolēni mācījās, kā praktiski pagatavot dāvanu maisiņus, mēģināja uzminēt, cik zvaigžņu ir katrai Daugavpils viesnīcai, meklēja kartē Latvijas pilis, trenējās saliet glāzēs vienādā daudzumā minerālūdeni.

Tirdzniecības skolas audzēkņi bija rūpīgi sagatavojušies ciemiņu uzņemšanai, aicinot iesaistīties nelielās meistardarbnīcās, kuras ļauj iepazīt skolas profesiju specifiku. Vērojot 10. klases skolēnus, varēja pārliecināties, ka pasākums visiem patika un sniedza arī izzinošu informāciju.

Karjeras jautājumi šodien jauniešiem ir īpaši aktuāli, jo profesiju piedāvājumu klāsts ir plašs un izvēle nebūt nav vienkārša.

Informāciju sagatavoja 10. kl. audzinātāja S. Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs