Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2015.10.29. 12:10

Karolīnes Multiņas uzvara pilsētas latviešu valodas olimpiādē

Šī mācību gada pirmā pilsētas olimpiāde mazākumtautību skolām latviešu valodā ir aizritējusi. Pagājušajā gadā visās pilsētas latviešu valodas olimpiādēs mūsu skolas skolēni ieguva kādu godalgotu vietu.

Šoreiz olimpiādē bija pulcējušies 38 mūsu pilsētas mazākumtautību skolu skolēni. Mūsu skolu olimpiādē pārstāvēja Emīls Didevičs, Poļina Gribova un Karolīne Multiņa.
Labojot darbus, skolotājas varēja pārliecināties, ka prasības olimpiādē bija augstas un piedāvāto uzdevumu saturs bija saistīts ar dažādām valodas prasmēm.

Varam arī šogad lepoties ar Karolīni, jo olimpiādē skolniece ieguva 3. vietu. Poļinai līdz atzinībai pietrūka tikai 5 punkti, bet Emīlam – 10 punkti. Taču nevajag nokārt degunu – viss vēl ir priekšā. Paldies Poļinai un Emīlam par skolas goda aizstāvēšanu.

Līdz 10.novembrim būs zināmi to skolēnu vārdi, kuri tiks uzaicināti uz Valsts posma 1.kārtu, kurš notiks Rīgā, 27.novembrī. Cerēsim, ka mūsu Karolīne arī būs šo skolēnu vidū!
Šajā mācību gadā Karolīni māca skolotāja Inga Špele un par Karolīni viņa saka: „Karolīne stundās laiku velti netērē – pabeidz vienu uzdevumu, prasa nākamo, paspēj arī klasesbiedriem palīdzēt un skolotāju sadzirdēt. Kaut vairāk būtu tādu skolēnu – zinošu un zinātkāru, strādātgribošu un atsaucīgu!”

Vēlreiz liels paldies skolēniem un skolotājām!

Informāciju apkopoja latv.val. skolotāja Santa Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs