Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.05.30. 09:05

Klāt sengaidītā atpūta!

Ir noziedējušas ābeles. Šobrīd zied ceriņi un gaisā smaržo maijpuķītes. Kalendārs pāršķir pēdējo pavasara lappusi un iebrien vasarā!

Cik ātri ir pagājis 2017./2018.m.g.! Tik darbīgs, izzinošs un jaunām zināšanām bagāts! Katra skolēna veikums būs redzams saņemtajā liecībā un apbalvojumos par piedalīšanos olimpiādēs, sacensībās, konkursos un skatēs. Skolotāja veikums ir skolēnu sasniegumi, pateicības un gandarījums par paveikto.

Katra diena bijusi piepildīta ne tikai ar mācībām, bet arī ar draudzīgām sarunām, atklājumiem, arī kļūdām un neveiksmēm. Bijuši gan saulaini smaidi un joki, gan asaras un skumji brīži. Krājusies pieredze un zināšanas. Bijuši pārbaudījumi, kas norūda, sāpina, māca. Katram skolēnam mācību gada pabeigšana ir zināms panākums un sasniegums. Mēs visi esam mainījušies. Kļuvuši lielāki, gudrāki, gadu vecāki, gatavi kaut ko noslēgt, pabeigt 9. vai 12.klasi, palikt vai iet tālāk…

Bet nu ir klāt pēdējā skolas diena - brīvlaiks skolēniem, atvaļinājums skolotājiem. Laiks atpūtai! Uzkrājiet spēkus un enerģiju, izlasiet labu grāmatu, aizbrauciet ceļojumā, baudiet siltās un saulainās vasaras dienas, ejiet mežā, staigājiet gar jūru un ezeru, baudiet ūdens atsvaidzinošos glāstus! Domājiet labas domas, dariet labus darbus, gūstiet labas emocijas no dabas, no padarītajiem darbiem!

Novēlu visiem drošu un atmiņā paliekošu vasaru! Tiksimies atkal skolā, kad tuvosies gladiolu un asteru krāšņums!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs