Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.11.27. 14:11

Konkurss „Daugavpils lepnums 2014”

Konkursa uzdevumi: popularizēt Daugavpilī cienījamu un ievērojamu cilvēku darbību; pilnveidot skolēnu pētnieciskās un argumentēšanas prasmes; attīstīt radošās prasmes.

Konkursa organizators ir Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde.

1.–4. klašu skolēni zīmē A4 formāta darbus, kuros redzams viņu piedāvātais cilvēks vai ģimene, vai labie darbi, kurus „Daugavpils lepnums 2014”, skolēnaprāt, ir veicis. Zem vai virs zīmējuma skolēns pielīmē (datorsalikumā) nominanta vārdu un uzvārdu, zīmējuma otrā pusē jānosauc: nominētā cilvēka vai ģimenes pilns vārds un uzvārds; konkrētā cilvēka vai ģimenes nodarbošanās vai amats; kāds ir viņu devums, pienesums sabiedrībai; kāpēc viņš/viņi tiek izvirzīti „Daugavpils lepnumam 2014”.

Konkurss notiek divos posmos.

Pirmais posms jau notika skolā.
Otrajā stāvā ir izstāde, kur visi var iepazīties ar skolēnu darbiem. Konkursā piedalījās 1.b, 2.a, un 3.b klases skolēni. Paldies visiem par radošiem un skaistiem darbiem!

Skolotāju grupa skolā izvērtēja iesniegtos darbus. Skolotāji atlasīja piecus labākos darbus, lai nosūtītu tos uz DPIP.Par konkursa uzvarētājiem kļuva Aleksandrs Vekšins, Alisa Možeiko, Jekaterina Simanoviča, Lidija, Lavrinoviča un Artjoms Tamanis. Vēlam viņiem veiksmi pilsētas konkursā!

Visi iesniegtie darbi tiks apkopoti elektroniski Goda grāmatā „Daugavpils lepnums 2014”. Informācija par nominantiem tiks publicēta Daugavpils masu informācijas līdzekļos. Konkursa laureāti, skolu pārstāvji un vislielāko skolēnu atzinību ieguvušie nominanti tiks aicināti uz noslēguma pasākumu. Noslēguma ceremonija un Goda grāmatas prezentācija notiks janvārī.

Informāciju sagatavoja sākumskolas skolotāja Regīna Kirsanova

 

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs