Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.12.04. 08:12

Konkurss „Daugavpils lepnums 2015”

Konkursa uzdevumi: popularizēt Daugavpilī cienījamu un ievērojamu cilvēku darbību; pilnveidot skolēnu pētnieciskās un argumentēšanas prasmes; attīstīt radošās prasmes.

Konkursa organizators ir Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde.

1.–4. Klašu skolēni zīmē A4 formāta darbus, kuros redzams viņu piedāvātais cilvēks vai ģimene, vai labie darbi, kurus „Daugavpils lepnums 2015”, skolēna prāt, ir veicis. Zem vai virs zīmējuma skolēns pielīmē nominanta vārdu un uzvārdu, zīmējuma otrā pusē jānosauc: nominētā cilvēka vai ģimenes pilns vārds un uzvārds; konkrētā cilvēka vai ģimenes nodarbošanās vai amats; kāds ir viņu devums, pienesums sabiedrībai; kāpēc viņš/viņi tiek izvirzīti „Daugavpils lepnumam 2015”.

Konkurss notiek divos posmos.

Pirmais posms jau notika skolā. Otrajā stāvā ir izstāde, kur visi var iepazīties ar skolēnu darbiem. Konkursā piedalījās 1.b, 3.a, 3.b un 4.b klases skolēni. Paldies visiem par radošiem un skaistiem darbiem!
Skolotāju grupa skolā izvērtēja iesniegtos darbus. Skolotāji atlasīja piecas labākos darbus, lai nosūtītu tos uz DPIP. Par konkursa uzvarētājiem kļuva Liana  Jefimova, Alisa Možeiko, Jekaterina Simanoviča, Lidija, Lavrinoviča un ArtjomsTamanis.

Vēlam viņiem veiksmi pilsētas konkursā!

Visi iesniegtie darbi tiks apkopoti elektroniski Goda grāmatā „Daugavpils lepnums 2015”.Informācija par  nominantiem tiks publicēta Daugavpils masu informācijas līdzekļos. Konkursa laureāti, skolu pārstāvji un vislielāko skolēnu atzinību ieguvušie nominanti tiks aicināti uz noslēguma pasākumu. Noslēguma ceremonija un Goda grāmatas prezentācija notiks janvārī.

Informāciju sagatavoja sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs