Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2017.12.16. 22:12

Konkurss 3.-4. klašu audzēkņiem „Skaista mana tēvuzeme”

Skaista mana tēvu zeme,Pār visām zemītēm-Ik smildziņa noziedēja Sidrabiņa ziediņiem.( Latvju daina)

Šonedēļ mūsu skolā  Latvijas 100. gadadienai veltīto pasākumu ietvaros noritēja konkurss. Skolēni jau iepriekš varēja sagatavoties konkursam, aplūkojot piedāvāto prezentāciju skolas mājaslapā.

Konkursā klātienē piedalījās piecas komandas, kuras aktīvi un radoši veica visus piedāvātos uzdevumus par Latvijas simboliem, dabu un pilsētām!

Konkursa mērķis bija padziļināt  izglītojamo zināšanas  un viņu interesi par  savu valsti, gatavojoties Latvijas simtgadei, kā arī veicināt izglītojamo lojalitāti Latvijas valstij un sekmēt izglītojamo kā zinošas, izglītotas un inteliģentas personības veidošanos.

Mūsu mazie konkursanti parādīja ļoti plašas zināšanas par savu valsti, un viszinošākie izrādījās 3.b klases pārstāvji! Otro vietu ieguva 4.b klase, bet trešo vietu godpilni iekaroja 3. a klases pārstāvji! Izsakām pateicību klases audzinātājām, kuras sagatavoja savus dalībniekus!

Materiālu sagatavoja un apkopoja direktora vietniece audzināšanas jomā N. Murzjonoka un latviešu valodas un literatūras skolotāja I.Romanovska.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs