Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.04.11. 15:04

Konkurss "Lieldienu brīnums"

Lielas dienas rītiņā Agri gāju šūpoties, Lai redzēju koku galus Zelta sauli margojam. (Latviešu tautasdziesma)

Aprīlis ir iesācies ar vienu no jaukākajiem pavasara notikumiem- Lieldienu svinēšanu, kad gan lielos, gan mazos pārņem patīkama rosība un svētku gaidīšanas satraukums!

Par godu pavasara saulgriežiem vakar mūsu skolā notika konkurss „Lieldienu brīnums’’, kurā piedalījās 2.-4.klašu skolēni. Pasākuma iesākumā visi dalībnieki sapulcējās aktu zālē, kur saņēma savas svētku ceļa maršruta lapas! Pēc tam no katras klases konkursam bija izvirzīta viena komanda, kura sastāvēja no 6 skolēniem. Konkursā bija iekļautas septiņas radošas un atraktīvas stacijas: “Ripināšana” , “Visprecīzākais” , “Izkrāso olu!”, “Lieldienu stafete”, “Puzle - Ola”, “Lieldienu brīnums” un “Lieldienu viktorīna”.

Konkursa gaitā skolēni ripināja olas, piedalījās jautrā stafetē, demonstrēja savu veiklību, apķērību un savas zināšanas par Lieldienu tradīcijām un svētku svinēšanu, kā arī uzrakstīja svētku novēlējumus savai skolai un skolotājiem.

Liels paldies mūsu klases audzinātājām: I.Dunavetskay, V.Papkovičai, I.Vasiļjevai, N.Fjodorovai, S.Cinnei un T.Klychevai  par konkursu sagatavošanu, novadīšanu un lielisku noskaņojumu!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs