Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2016.12.01. 15:12

Konkurss skolēniem „Daugavpils lepnums 2016”

Konkursa uzdevumi: popularizēt Daugavpilī cienījamu un ievērojamu cilvēku darbību; pilnveidot skolēnu pētnieciskās un argumentēšanas prasmes; attīstīt radošās prasmes.
Konkursa organizators ir Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde.

1.–4. Klašu skolēni zīmē A4 formāta darbus, kuros redzams viņu piedāvātais cilvēks vai ģimene, vai labie darbi, kurus „Daugavpils lepnums 2016”, skolēna prāt, ir veicis. Zem vai virs zīmējuma skolēns pielīmē nominanta vārdu un uzvārdu, zīmējuma otrā pusē jānosauc: nominētā cilvēka vai ģimenes pilns vārds un uzvārds; konkrētā cilvēka vai ģimenes nodarbošanās vai amats; kāds ir viņu devums, pienesums sabiedrībai; kāpēc viņš/viņi tiek izvirzīti „Daugavpils lepnumam 2016”.
Konkurss notiek divos posmos. Pirmais posms jau notika skolā. Konkursā piedalījās 1.b, 2.b, 4.a un 4.b klases skolēni.

Paldies visiem par radošiem un skaistiem darbiem!

Skolotāju grupa skolā izvērtēja iesniegtos darbus. Skolotāji atlasīja piecus labākos darbus, lai nosūtītu tos uz DPIP. Par konkursa uzvarētājiem kļuva Aleksandra Ribkina, Ļubova Marhileviča, Jekaterina Simanoviča, Lidija, Lavrinoviča un ArtjomsTamanis.

Vēlam viņiem veiksmi pilsētas konkursā!

Parējie dalībnieki ieguva dāvanas par piedalīšanos!

Visi iesniegtie darbi tiks apkopoti elektroniski Goda grāmatā „Daugavpils lepnums 2016”. Informācija par  nominantiem tiks publicēta Daugavpils masu informācijas līdzekļos. Konkursa laureāti, skolu pārstāvji un vislielāko skolēnu atzinību ieguvušie nominanti tiks aicināti uz noslēguma pasākumu. Noslēguma ceremonija un Goda grāmatas prezentācija notiks janvārī.

Informāciju sagatavoja sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs