Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.11.12. 16:11

Lāčplēša dienas pasākumi

Pagājušajā nedēļā gan pilsētā, gan mūsu skolā notika dažādi svinīgie pasākumi, veltīti Lāčplēša dienai.

5.-6.klašu zēniem tika novadīts pasākums “Spēks, ko dzimtā puse dod” (skolotāja I.Demidenko). Zēni sacentās veiklībā un attapībā, kā arī demonstrēja savu drosmi.

4.a un 4.b skolēni šajā nedēļā piedalījās divos lielos pasākumos.

Ceturtdien kopā ar klases audzinātājām apmeklēja Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju, kurā iesaistījās Sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcijā, kuras pēc tam tiks dāvātas pilsētas pasākumu dalībniekiem.

Piektdien klašu audzinātājas Irina Vasiļjeva un Nadežda Fjodorova organizēja lielu pasākumu „Eposa “Lāčplēsis” vēsture”. Pasākums sākās aktu zālē, kur I.Vasiļjeva iepazīstināja skolēnus ar latviešu varoņeposu ” Lāčplēsis” un tā autoru Andreju Pumpuru. Skolēni uzzināja daudz interesantu faktu par eposa autoru, jo autors dzīvoja mūsu pilsētā. Skolotāja bija sagatavojusi prezentāciju par mūsu pilsētas vēsturiskajiem objektiem, kuri bija saistīti ar A.Pumpura dzīvi. Skolotāja N.Fjodorova pastāstīja skolēniem par eposa saturu. Skolēni bija ļoti ieinteresēti, aktīvi piedalījās pasākuma norisē. Otrajā daļā skolēni zīmēja galveno eposa tēlu Lāčplēsi. Pasākuma noslēgums notika sporta zālē, kurā zēni spēkojās un sacentās savā veiklībā.

Skolas pašpārvaldes dalībnieki piektdien padalījās piemiņas brīdī Latvijas armijas karavīru Brāļu kapos.

Ikgadējās Lāčplēša dienas svinības noslēdza lāpu gājiens, kas notika 11. novembra vakarā! Pasākumā piedalījās mūsu skolas audzēkņi, viņu klases audzinātāji un skolas direktors A. Gržibovskis.

Milzīgs paldies visām klašu audzinātājām, kuras aktīvi iesaistījās visos svinīgajos pasākumos: I.Vasiļjevai, N.Fjodorovai, O.Babiško,I.Špelei, J.Kazačonokai, I.Demidenko, V.Kuharonokai un mūsu direktoram A.Gržibovskim.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs