Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2020.12.29. 14:12

Labdarības akcija “Dāvāsim Ziemassvētku prieku!”

Ziema, Ziemassvētki, Jaunais gads... Laiks, kad gaidām, lai aiz loga lēni krīt sniega pārslas, jumtus rotā lāsteku virtenes un pagalmā smaida sniegavīrs, bet sirdī ir siltums.

Ziemassvētku laiks…

Kad vārdi, ko vēlamies teikt, tiek rakstīti sirdī,

Kad atmiņām zūd ikdienas rūgtuma garša,

Kad atceramies būtisko…

Tas ir Ziemassvētku laiks…

Kad aiz loga ir auksti, mēs saprotam, cik dārgs mums ir mājas siltums, bet vēl svarīgāk ir dāvināt sirds siltumu cilvēkiem, kuriem tā trūkst.

Katru gadu pirms Ziemassvētkiem skolā tiek organizēta labdarības akcija “Dāvāsim Ziemassvētku prieku!”, un šis gads nebija izņēmums. Akcijā piedalījās sākumskolas skolēni un to ģimenes. Invalīdu biedrības vadītājas Vandas Mihailovas vārdā gribētos izteikt pateicības vārdus, visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja.

Paldies visiem, kuri dāvāja savas sirds siltumu citiem cilvēkiem, saprotot, ka tikai labs vārds un labas lietas spēj paveikt daudz. Un varbūt tieši tas ir īstais Ziemassvētku brīnums – sirds siltums, ko rada smaids, labi un uzmundrinoši vārdi!

Ziemassvētki ir cerību laiks. Mēs ceram un no sirds ticam, ka katram invalīdu biedrības loceklim mēs devām mazu daļiņu savas sirds siltuma, bet viņu labie vārdi un vēlējumi mūs sildīs arī ilgi pēc svētkiem. Lai skaisti un balti svētki katrā mājā!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs