Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2020.01.13. 08:01

Labdarības akcija „Dāvāsim Ziemassvētku prieku”

 

„Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku.”

Seneka

Pirms Ziemassvētkiem un Jaungada svētkiem mūsu skolā norisinājās ikgadējā labdarības akcija „Dāvāsim Ziemassvētku prieku”, kurā piedalījās mūsu skolas audzēkņi un viņu vecāki! Akcijas laikā tika sarūpēts liels daudzums dāvanu, kuras tika nogādātas un uzdāvinātas Ģimenes atbalsta centram (Šaurā iela 26) un Daugavpils pilsētas invalīdu biedrībai (Vienības iela 4).

Šo organizāciju pārstāvji bija gandarīti un izteica milzīgu pateicību mūsu bērniem, bērnu vecākiem un skolotājiem par atbalstu un atsaucību, par nenovērtējamu ieguldījumu labdarībā un labdarības kustības attīstībā!

Labie darbi nepaliek nepamanīti! Tie kā bākas staro tiem, kam ir nepieciešama palīdzība un atbalsts! Izpalīdzot grūtā brīdī un atbalstot citus smagā dzīves situācijā, jūs pasniedzat ne tikai dāvanas, bet arī dāvājat cilvēkiem prieku un cerību!

Vēlam visiem Jaunajā gadā veselību, pārticību, mīlestību un sirds siltuma pārpilnību!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece N.Murzjonoka

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2020.01.13. 08:01

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs