Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.10.21. 13:10

Labo darbu nedēļa

Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik svarīgi grūtos brīžos! Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Sākumskolas skolēni nolēma palīdzēt dzīvnieku patversmei. Viņi atnesa dzīvniekiem gan barību, gan siltus paklājus. Mēs pateicamies bērniem par to!
Paši skolēni dalās savos iespaidos par padarītajiem labajiem darbiem:

„Katrs var paveikt kādu labu darbu. Mani klasesbiedri ir ļoti izpalīdzīgi. Slimības dēļ man ir vajadzīga īpaša kopšana. Klasesbiedri vienmēr palīdz man. Šodien es gribēju viņiem pateikties. Mājās es izcepu  cepumus. Protams, ar mammas palīdzību. Ar cepumiem es uzcienāju klasesbiedrus. Viņiem ļoti patika. Arī man bija prieks. Neaizmirstiet teikt ,,paldies” tiem, kas jums palīdz!”
Artjoms Tamanis, 3.a kl.

 

„Sveiki! Es esmu 3. klases skolniece. Pagājušajā nedēļā mūsu skolā bija labu darbu nedēļa. Es arī piedalījos šajā pasākumā. Es uzdāvināju mīkstas rotaļlietas, spēles un grāmatas mācību centram „Lenoks”. Es un mans brālis arī mācījāmies šajā centrā. Es cienāju bērnus ar konfektēm un cepumiem. Bērni bija ļoti priecīgi un es arī. Es pastāstīju viņiem par savu skolu, par mācībām skolā. Mēs jauki pavadījām laiku!”
 Lidija Lavrinoviča, 3.a kl.

Sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2015.10.21. 13:10

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/labo-darbu-ned%C4%93%C4%BCa#sigProIddac2e24ab8

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs