Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2018.03.29. 21:03

Latgales novada 15. Atklātā matemātikas olimpiāde 5.–8. klasēm un Austrumlatvijas 14. Atklātā fizikas olimpiāde 8.–11. klasēm

Katru gadu marta mēnesī Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija aicina ciemos skolēnus no visas Latgales parādīt savas zināšanas fizikā un matemātikā.

Šajā gadā matemātikas olimpiādē piedalījās 220 skolēni no 39 skolām, un 115 skolēni no 25 skolām pārbaudīja savas zināšanas fizikā. Šis ir Latvijas simtgades gads un dalībniekiem bija iespēja ne tikai risināt olimpiādes uzdevumus, bet kopīgi veidot matemātiski fizikālu apsveikumu Latvijai. Apsveikuma veidošanā piedalījās arī pedagogi.                                                                                5.( Lidija Lavrinoviča), 6.(Vladislavs Batņa) un 7.(AleksandraStepanova) klašu skolēni pirmo reizi piedalījās matemātikas olimpiādē. Liels paldies skolēniem par gatavošanos olimpiādei un piedalīšanos tajā. Pamati ir ielikti – cerēsim, ka nākamajās olimpiādēs skolēnus gaidīs uzvara.                                                                                                                                                                        Piedalīšanās fizikas olimpiādē jau ir kļuvusi par tradīciju mūsu skolai, un arī šajā gadā 9. b klases skolēni (Emīls Didevičs, Elīza Andrejeva) un 10.а kl. skolniece (Karina Jevdokimova) piedalījās olimpiādē. Skolēni veiksmīgi tika galā ar uzdevumiem un parādīja labus rezultātus.                                                                                                                          

Elīza Andrejeva olimpiādē ieguva 2.vietu, Emīls Didevičs - 3.vietu.

Paldies visiem par paveikto darbu, gatavojoties šai olimpiādei! Apsveicam uzvarētājus!

Informāciju sagatavoja fizikas skolotāja   O.Babiško

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs