Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.11.21. 09:11

Latviešu valodas pēcpusdiena „Valoda vieno”

Cilvēkus parasti vieno kopīgas intereses, hobiji, idejas, darbs, atpūta. Vai valoda arī var vienot cilvēkus?
Protams, ka var. Valoda pulcēja 9. – 12. klašu skolēnus latviešu valodas nedēļas pasākumā „Valoda vieno”, kurš notika 20. novembrī.


Sešas skolēnu komandas izbaudīja sacensību garu un veica dažādus uzdevumus. Kopā izstaigājām skolas gaiteņus, ielūkojāmies mūsu novada vēsturē un kultūras vērtībās, ieskatījāmies arī mūsu valsts vēstures lappusēs un šodienas aktualitātēs. Konkursu starplaikā katra komanda varēja nopelnīt papildpunktus, minot mīklas.
Pasākuma izskaņā skolotājas pārliecinājās, ka skolēni daudz zina gan par savu novadu, gan valsti, bet, ja arī daži konkursa jautājumi sagādāja grūtības, tad šī bija tā reize, kad savu zināšanu krātuvīti ikviens varēja arī papildināt. Var droši apgalvot, ka šī valodas pēcpusdiena bija ne tikai izklaidējoša, bet arī izzinoša.
Kā komandām veicās?
Šī pasākuma uzvarētāji (ar krietnu punktu pārsvaru) bija 12. a klases skolēnu komanda.   
Priecājamies par 9. a klases skolēniem, kuri vēl it kā nav pārkāpuši vidusskolas slieksni, bet godam ierindojās 2. vietā. Apsveicam arī 9. b un 10. a klases skolēnu komandas par iegūto 3. vietu šajā pasākumā.
Pateicību par piedalīšanos pasākumā saņēma 9. c un 11.a klases skolēnu komandas.
Paldies visiem skolēniem par čaklu darbu!
Tuvojas nobeigumam 1. semestris un gribas, lai mācību darba rezultāti priecē gan skolēnus, gan sagādā prieku arī skolotājiem un vecākiem. Vēlam veiksmi!

Informāciju apkopoja latviešu valodas skolotāja Santa Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs