Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2015.10.19. 09:10

Latviešu valodas skolotājas turpina radoši strādāt

15.oktobrī mūsu skolā sākumskolas skolotāja J. Bogatkeviča organizēja  pilsētas pasākumu – semināru PII skolotājiem „Grafisko darba lapu veidošana” projekta „Atbalsta pieredzes apmaiņas semināri pirmsskolas latviešu valodas skolotājiem” ietvaros.

Daugavpilī, pateicoties Daugavpils Izglītības pārvaldei un personīgi I.Bohānei un I. Zeļenkovai, regulāri un veiksmīgi notiek pieredzes apmaiņa starp pirmsskolas izglītības iestādēm un skolām.

Semināram „Grafisko darba lapu veidošana” bija divas daļas:

  1. teorētiskā,
  2. praktiskā.

Pirmajā daļā J.Bogatkeviča koncentrētā un sistematizētā veidā deva iespēju atsvaidzināt piemirsto teorijā (paņemot labāko no dažādām metodiskajām iestrādnēm), paraudzīties uz ierastām lietām no cita skatu punkta. Otrajā daļā, radošajā darbnīcā,  savienoja to visu ar praktiskiem piemēriem gan no sava, gan no dalībnieku pieredzes.

Skolotājas kopā ar skolas administrāciju, kura aktīvi iesaistījās seminārā, izveidoja darba lapas, kuras varēs izmantot turpmākajā darbā. Pats galvenais šajā aktivitātē bija izstrādāt, loģiski pamatot un attēlot zīmju/zīmējumu sistēmu, kura palīdzēs bērnam, kurš vēl nelasa un neraksta, strukturēt savu atbildi un domāšanas procesu kā tādu.

Atmosfēra bija ļoti pozitīva un draudzīga, par ko liecina dalībnieku atsauksmes.

Informāciju sagatavoja J.Bogatkeviča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs