Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.03.02. 08:03

Latvijas skolēnu robotikas konkurss – Siguldas Robotu Kauss

27. februārī Daugavpils 15. vidusskolas 8. un 10. klases Robotikas komanda veiksmīgi piedalījās Latvijas skolēnu robotikas sacensībās.

2015./2016. m.g. Daugavpils 15. vidusskolā savu darbu sāka Robotikas pulciņš, kas uzreiz skolēnos izraisīja lielu interesi. Robotikas nodarbībās skolēni strādā ļoti aktīvi, robotu būvēšana un programmēšana aizrauj – katru nodarbību tiek veidots kaut kas jauns un interesants! Kā rezultāts – veiksmīga piedalīšanās Latvijas mēroga sacensībās!

Sestdien, 27. februārī, Robotikas pulciņa komanda piedalījās robotikas sacensībās Siguldā, kur kopā pulcējās 179 dalībnieki no dažādām Latvijas skolām, kopā bija 187 roboti. Jāsaka, ka Daugavpils 15. vidusskola bija vienīgā Daugavpils komanda, kura piedalījās Lego robotikas sacensībās. Mūsu skolu sacensībās  pārstāvēja 3 roboti: Folkrace, Līnijsekotājs un Sumo robots. Folkrace un Sumo robotu disciplīnās mums mazliet pietrūka, lai mēs uzkāptu uz goda pjedestāla – ieguvām 4. vietu.

Paldies Robotikas komandas pārstāvjiem: 10.a klases skolēnam Georgijam Jefimovam un 8.b klases skolēniem Rihardam Keivišam un Iļjam Volinščikovam, kā arī liels paldies 10.a klases skolniecēm Dārijai Podbereckai un Katerinai Leckai par palīdzību komandas sagatavošanai sacensībām.

Informāciju apkopoja robotikas pulciņa vadītājs, informātikas skolotājs Dmitrijs Marcinkevičs

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2016.03.02. 08:03

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs