Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.05.31. 08:05

Mācību gada noslēgums

Tuvojas atkal tik ļoti gaidītais vasaras brīvlaiks! Pēc labi padarītā darba varēsim atpūsties!

Ir izvērtēti 2016./2017.m.g labie darbi, noskaidroti gudrākie, drošākie, stiprākie, tie, kas skandināja mūsu skolas vārdu pilsētā, novadā un valstī. Ikviens no mums ir centies skolas godu aizstāvēt tajā jomā, kurā bijis spējīgs konkurēt ar citiem pilsētas, novada un valsts skolēniem.
Gribu pateikties gan skolotājiem, gan skolēniem, kuri centās un ar degsmi strādāja visu mācību gadu. Ar lepnumu varu teikt, ka mūsu Daugavpils 15. vidusskolā strādā gudri un prasmīgi skolotāji, kas spēj sagatavot skolēnus nopietniem konkursiem, olimpiādēm, skatēm, sacensībām tā, lai mājup dotos ar uzvaru.  Es patiesi priecājos par mūsu talantīgo, aktīvo, neatlaidīgo, drošo audzēkņu panākumiem, kas savu talantu, zināšanas un vēlmi darboties prata atklāt konkursos, skatēs, olimpiādēs un sporta turnīros. Ir taču lieliski, ja cilvēks zina, ko vēlas, nosprauž sev mērķus un uz tiem arī tiecas. Skolas panākumu koka zari 2017. pārpildīti ar skolēnu nopelnītajiem diplomiem, pateicības un atzinības rakstiem.

Zināmā mērā visi mācību gadi ir līdzīgi, jo tiem ir savs ierastais ritms. Taču katrs mācību gads mūsu atmiņā paliek ar kaut ko īpašu – cilvēkiem, notikumiem, sasniegumiem, jaunu ideju un ieceru īstenošanos, dažreiz arī ar grūtībām un problēmām, kuras piedzīvotas un pārvarētas. Mācību gada noslēgums parāda, ka skolas mērķis ir virzīt skolēnus uz jauniem mācību sasniegumiem un saprast, ka būt gudram ir stilīgi! Atcerēsimies, ka paveicām mēs tos visi kopā.  

Paldies visiem pedagogiem un skolas darbiniekiem, vecākiem un skolēniem par ieguldīto darbu un atbalstu.

Lai silta, saulaina un gaiša vasara visai draudzīgajai 15. vidusskolas saimei! Vasarā kārtīgi jāatpūšas, lai nākamajā mācību gadā izdotos sasniegt vēl labākus rezultātus. Censties ir vērts!
Uz tikšanos 1. septembrī!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs