Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.03.20. 09:03

Mākslas dienas

Pagājušajā nedēļā skolā notika Mākslas dienas.

Trīs dienas tika organizēti un novadīti dažādi pasākumi.

Trešdien, 11. martā, notika Mākslas viktorīnas „Es zinu, es protu, es varu”, kurās piedalījās 6., 7.un 8.klašu audzēkņi. Skolēni  darbojās dažādās radošās stacijās un demonstrēja savas zināšanas un prasmes mūzikā, mājturība un tehnoloģijās, vizuālā mākslā.

Ceturtdien, 12.martā, skolas aktu zālē notika koncerts 9.-12. Klašu skolēniem. Pie mums viesojās vairāki kolektīvi:  Daugavpils 13.vidusskolas vijolnieku ansamblis Viktorijas Kacas vadībā, Vokālā studija un ģitāristu ansamblis Veras Grinbertas vadībā.

Mūsu viesi dāvināja mums ļoti daudzveidīgu mūzikas programmu, kas sevī ietvēra gan Baroka stila laika mūziku , gan mūsdienīgas kompozīcijas. Ļoti patīkami bija redzēts ģitāristu ansambļa „ Unisons” dalībnieču sastāvā arī mūsu skolas audzēknes- Polīnu Gribovu ( 6. B klase) un Ilonu Pavlovu ( 8.b klase).

Interesanti bija klausīties vokālā ansambļa izpildījumā dažādu gadu un dažādu stilu skaņdarbus mūsdienīgā apdarē, kā arī ansambļa vadītājās Veras Grinbertas solo izpildījumu.

Ļoti skaista un aizkustinoša bija vijolnieču ansambļa uzstāšanās. Tika atskaņoti trīs skaņdarbi, koncerta noslēgumā tika atskaņots brīnišķīgais D. Šostakoviča valsis. Mēs esam pateicīgi mūsu viesiem un ceram arī uz turpmāko sadarbību.
12. un 13. martā mājturības un tehnoloģiju kabinetā notika mūsu skolas 5. -9. Klašu audzēkņu darbu izstāde, kuru sagatavoja I. Marcinkeviča. Izstāde bija apskatāms viss, ko ir apguvuši un kādus darbus darīt apgūst mūsu bērni mājturības stundās.  Liels paldies visiem, kuri piedalījās izstādē. Visi ir īsti malači un sava darba meistari, taču īpaši gribas uzslavēt mūsu 8.b klases skolnieces Ilonas Pavlovas darbus!
Divu dienu laikā izstādi apmeklēja 5.-9.klašu audzinātāji,1.a,1.c,2.b,2.c, 3.a un 3.b klašu audzēkņi kopā ar saviem skolotājiem, kā arī skolas direktors. Visi sajūsmināti izteicās par izstādes darbiem un daži pat uzrakstīja atzinīgus pateicības vārdus!

Visiem izglītojamajiem mēs vēlam arī turpmākos radošos panākumus un mēs esam ļoti lepni un priecīgi, ka mums ir tik daudz radošu un talantīgu bērnu!

Īpaši gribu pateikties saviem kolēģiem - Irīnai Marcinkevičai un Edgaram Davidčukam par sadarbību un palīdzību Mākslas dienu organizēšanā! Radiet, iedvesmojiet un atklājiet aizvien jaunus talantus!

 Informāciju sagatavoja N.Murzjonoka

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs