Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2016.05.06. 16:05

Mākslu dienas

Pagājušajā nedēļā notika Mākslu dienas.

Viktorīnā piedalījās 5.-8.klašu skolēni un skolnieces. Bērniem tika piedāvāti radoši uzdevumi vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju un mūzikas priekšmetu ietvaros. Bērni atbildēja  uz dažādiem jautājumiem no mūzikas un vizuālās mākslas jomām, savukārt mājturības un tehnoloģiju jomā tika piedāvāti interesanti  origami locīšanas uzdevumi. 5. un 6. klašu skolēni  no papīra locīja aploksni – kreklu un kaklasaiti, 7.klases – dzērves, sarežģitakais uzdevums tika dots 8. klasēm- no papīra jāsaloka kleitu. Visi ļoti centās, neviens negribēja pievilt savas klases komandu.

Pēc rezultātut apkopošanas tika noskaidroti uzvarētāji: 5.a; 6.a; 7.b; 8.b.

Komandu dalībnieki dalījās iespaidos:

5.а E.Kričalo: „Šī spēle ir brīnišķīga. Mūsu komandai bija ļoti aizraujoši veikt uzdevumus. Mēs saņēmām daudz jautrības. Visai mūsu komandai patiesām patika šī spēle.”

5.b J.Kirčenko: „Man ļoti patika šis konkurss. Es gribētu, lai šādi konkursi  mūsu skolā notiktu biežāk, jo tas ir ļoti interesanti – es iemācījos izveidot dāvanu, kuru varēšu uzdāvināt tētim vai vectēvam.”

6.а Sofja Golubeva : „Mūsu komandai viss ļoti patika, joprojām esam pasākuma iespaidā. Mēs priecāsimies, ja arī nākamgad būs tikpat interesants pasākums.”

Paralēli tika rīkota audzēkņu darbu izstāde, kuri veidoti mājturības un tehnoloģiju skolotājas I.Marcinkevičas vadībā.

Informāciju sagatavoja N.Murzjonoka.

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/m%C4%81kslu-dienas#sigProId55140af096

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs