Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2013.05.14. 13:05

Mēs Eiropā

10. maijā mūsu skolā angļu valodas sekcijas skolotājas organizēja un novadīja pasākumu 10. klašu audzēkņiem „Mēs Eiropā”.  Pasākumā piedalījās 3. vsk., 9.vsk.,10.vsk., 16.vsk., 17. vsk., Centra vsk. un Valsts ģimnāzijas pārstāvji.


Kaut arī konkurss notika angļu valodā, audzēkņiem bija jāparāda ne tikai savas angļu valodas zināšanas, bet arī savas zināšanas  Eiropas ģeogrāfijā, kultūrā un vēsturē. Bija jāatpazīst mūzikas skaņdarbi, mākslas darbi,  Eiropas valstu simboli. Savu erudīciju bija jānodemonstrē arī konkursos par slaveniem izgudrotājiem un mūsdienu Eiropas kinomākslu.  Konkursi tika organizēti,  izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, tāpēc  tiem bija ne tikai izzinošs, bet arī izklaidējošs raksturs. Dalībnieki varēja gan atpūsties, gan uzzināt jaunu informāciju. (Mūsu skolas vidusskolēniem līdzīga iespēja uzzināt vairāk par Eiropas valstu kultūru tika piedāvāta angļu valodas nedēļas „Svētki, kurus svin visā pasaulē” ietvaros.)

Par uzvarētājiem kļuva 9. vidusskolas pārstāvji. Apsveicam!

Konkursā ciemojās Eiropas organizācijas „Youth Active” pārstāve Aleksandrina Vasileva no Bulgārijas, viņa pastāstīja par organizācijas aktivitātēm un darbu, kā arī atbildēja uz visu jautājumiem. Pēc pasākuma skolotājām bija iespēja aprunāties ar Aleksandrinu par viņas mācību gaitām  Eiropā, uzzināt dažādus citus interesantus faktus par jauniešu dzīvesveidu Eiropā.  Savukārt, mūsu skolotājas pastāstīja viesei par pasākuma tradīcijām un novadīšanu mūsu skolā.

Paldies  mūsu skolas direktoram A. Gržibovskim par sadarbību un atbalstu un priekšmetu skolotājiem D.Marcinkevičam, N.Murzjonokai, I. Marcinkevičai, skolas korim  un visiem skolēniem, kas palīdzēja noorganizēt šo pasākumu:
Viktorijai Golubevai(7.a)
Artjomam Andrejevam(8.b)
Jeļenai Romaskevičai(9.b)
Olgai Pankovai(11.a)
Dmitrijam Romanovam(11.a)
Anastasijai Vertašonokai(11.a)
Kristīnai Latkovskai(11.a)!

Īpašs paldies pilsētas angļu valodas  MA vadītājai Ilonai Ustinovai par viņas atbalstu un sadarbību!

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2013.05.14. 13:05
Lejupielādēt pielikumus:

Multimēdiji

Pasākums 10. klašu audzēkņiem „Mēs Eiropā”.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs