Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2017.01.24. 12:01

Mēs esam vaļējas durvis

Jau 11. reizi Riebiņu novada dome, Galēnu kultūrvēstures biedrība, Roberta Mūka muzejs un Galēnu pamatskola organizēja dzejniekam un reliģiju pētniekam Robertam Mūkam veltīto jaunrades darbu konkursu.

Konkursa uzdevumi bija rosināt skolēnus iepazīt R. Mūka dzeju un esejas, mudināt ikdienā saskatīt neparasto un savdabīgo,vērot, analizēt, izpētīt un izteikt pārdomas par tendencēm sabiedrībā. Šogad konkursa tēma bija :„Es esmu vaļējas durvis”.
Visiem dalībniekiem vajadzēja uzrakstīt  jebkura žanra jaunrades darbu atbilstoši tēmai, izvēloties savu virsrakstu.

Šogad konkursā piedalījās skolēni no 79 Latvijas skolām, bija iesniegti 523 darbi ( 2. - 4. klašu grupā – 74; 5. - 7. klašu grupā – 149; 8. - 9. klašu grupā – 113; 10. - 12. klašu grupā – 142;) . Skolēnus konsultējuši 130 skolotāji.
Gribētos atzīmēt, ka konkursa organizatori veidoja tik pozitīvu un radošu gaisotni, ka tam nav līdzvērtīga analoga reģionā. Konkursa popularitāte aug ar katru gadu, jo pāgājušajā gadā tika iesniegti tikai 410 darbi.
Mūsu skolā šogad arī palielinājās dalibnieku skaits.

Skolotāju aicinājumam piedalīties šajā konkursā atsaucās divi drošsirdīgi zēni no 3.c un 3.b klases – Andrejs Viļovs un Māris Jankovskis, kā arī
divas čaklas skolnieces no 4.b klases: Inna Bagrova un Evita Kozinda.

Inna uzrakstīja radošu darbu par to, kā valoda un cilvēki viņas dzīvē paplašina viņas redzesloku un pilnveido viņas dzīves pieredzi, Evita sacerēja Ziemassvētku pasaku par enģeli,  Māris – pasaku par mazo Kasparu, bet Andrejs dalījās ar savu dzīves pieredzi, stāstīja kā dzīvoja Anglijā un tagad dzīvo Latvijā.

Skolotāja konsultants J.Bogatkeviča bija sajusmā no visiem darbiem un saņema gandarījumu, strādājot ar tik talantīgiem bērniem.
Patīkami atzīt, ka mēs atkal ar balvām!

Andrejam Viļovam – 1.vieta un īpaša balva - atzinība no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas
Evitai Kozindai – atzinība
Mārim Jankovskim – pateicība
Inai Bagrovai – pateicība un īpaša balva - atzinība no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas

Sveicam mūsu skolēnus !!!

Sakām lielu paldies par viņu atsaucību un radošajām domām!

Bet vēl lielāku paldies skolotāja izsaka vecākiem: Andreja Viļova mammai – Natalijai, Māra Jankovska tētim – Dainim un mammai Žannai, Evitas Kozindas tētim – Edgaram, Innas mammai – Tatjanai Bagrovai  par viņu pašaizliedzīgo un radošo darbu!
Lai Jums visiem pietiek radošo ideju un darbotiesgribas arī nākamajiem konkursiem!

Informāciju apkopoja latviešu valodas skolotāja J. Bogatkeviča

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs