Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.12.07. 13:12

Mēs mīlam Latviju

Mūsu valstī novembris ir ļoti īpašs mēnesis. Šajā mēnesī visa valsts svin Latvijas nacionālā varoņa – Lāčplēša dienu un 18.novembrī – valsts dzimšanas dienu.

Visu novembri skolā un 3.a klasē notika svinīgi pasākumi, viktorīnas, vēsturiskas spēles, zīmējumu konkursi. Svētku noslēgumā 3.a klases skolēni kopā ar vecākiem, klases audzinātāju I.Vasiļjevu un sporta skolotāju I.Demidenko piedalījās integrētā pasākumā  Daugavpils Novadpētniecības muzejā „Svinam Latvijas Goda dienu”.
Visi sapulcējās muzejā vienpadsmitos no rīta un sākās ekskursija par vēstures ekspozīciju, tad spēle „Vai tu pazīsti Daugavpili?”. Noguruši, bet laimīgi pēc izpildītajiem uzdevumiem bērni zālē sapulcējās uz tējas dzeršanu. Vecāki bija sagatavojuši lielisku cienastu. Pie galda turpinājās mīklu, dzejoļu, leģendu konkursi.
Pēc svētku pirmās daļas visi devās uz parku, kur viņus gaidīja skolotāja I.Demidenko. Bērni un pieaugušie tika sadalīti komandās un saņēma uzdevumus. Katrai komandai bija savs maršruts un savi uzdevumi, bet mērķis bija viens – atrast un atnest tiesnešiem mūsu valsts simbolus. Visiem bija ļoti jautri, visi centās, cik spēja. Un finišā visus gaidīja saldas balvas!
Pats patīkamākais bija vakarā, kad vecāki teica siltus vārdus par skolu, par klasi, par skolotājiem. Mēs noslēdzām svētkus ar vārdiem "Liels paldies visiem!"

Materiālu sagatavoja I.Vasiļjeva, I.Demidenko un A.Velika

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs