Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2017.11.24. 15:11

Mūsu dziesmas – mūsu Latvijai!

Šo pašu svētāko tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, vai draugu pulkā dali savu prieku, vai viens pats satiecies ar pretinieku- tu esi Latvija (O. Vācietis « Tu esi»)

Rudens noslēgums visiem Latvijas iedzīvotājiem saistās ar svētkiem – valsts svētkiem, kad visi sanāk kopā, iededz svecītes par godu savai dzimtajai vietai, savai valstij, savai tēvuzemei un atminas tos tālos laikus, kad 1918. gada 18. novembrī Tautas Padomes locekļi  svinīgā pasākumā pasludināja Latvijas Valsts neatkarību!

Šajos svētkos visa mūsu skola dāvināja savas dziesmas un dvēseles uguntiņas mūsu valstij- Latvijai!

Paldies visiem dalībniekiem par jūsu brīnišķīgo uzstāšanos un īpaši gribas izteikt pateicību mūsu vismazākajiem māksliniekiem- blokflautu ansamblim. Viņi tikko sper pirmos soļus mūzikas pasaulē, taču jau pārsteidza un iepriecināja klausītājus ar savu spēli!

Paldies visiem skolotājiem, kuri piedalījās koncertu sagatavošanā, kā arī pašu koncertu dalībniekiem: L.Kozindai, S.Lukaševičai, I.Romanovskai, I.Špelei, R.Paškevicai. Paldies skolas teātra pulciņam un tā vadītājai Ļ. Šaldovai par kompozīciju „ Saulīte”. Pateicību izsaku arī pulciņa „Prasmīgās rokas” dalībniekiem un tā vadītājai T.Klychevai   par dāvāto svētku noskaņojumu!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā N. Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs