Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2018.05.15. 15:05

Mūsu labāko sumināšana gada beigās

Ar ķiršu ziediem un ievu smaržu ir atnācis maijs – laiks, kad skolās tiek apkopoti mācību gada rezultāti un teikti pateicības vārdi skolēniem un skolotājiem par godprātīgi padarītu darbu un mācību sasniegumiem.

Katru gadu pilsētas līmenī tiek godināti skolēni par panākumiem starptautiskajās, valsts un novada olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās, kā arī viņu skolotāji. Šogad šajos svinīgajos pasākumos mūsu skolu kopumā pārstāvēs 15 skolēni:

Arkādijs Nikolajevs (12.a) – par panākumiem valsts bioloģijas olimpiādē;

un 14 sporta sacensību laureāti, no tiem 6 jaunie vieglatlēti, kuri izcīnīja 2. vietu Latvijas skolēnu 70. spartakiādē četrcīņā komandas sastāvā:

Ervīns Bizņa (8.c),

Aleksandrs Glagoļevs (8.b),

Danila Gubanovs (8.b),

Deniss Petkevičs (8.b),

Dmitrijs Kiseļovs (8.c),

Deniss Okuņevs (8.b).

Jāpiebilst, ka Denisam Okuņevam ir individuāli panākumi šajās sacensībās. Neatpaliek no zēniem arī mūsu meitenes. Latvijas skolēnu spartakiādē basketbolā mūsu skolas jauktajai komandai ir 3.vieta! Apsveicam:

Valēriju Baranovsku (7.a),

Anastasiju Jakovļevu (12.a),

Mariju Jakovļevu (12.a),

Tamaru Karmazjuku (8.c),

Evitu Livču (7.a),

Lauru Okuņevu (11.a),

Annu Osipovu (12.a),

Irinu Sokolovu (12.a).

Malači, tā turpināt!

Skolas administrācijas vārdā gribētos arī pateikties skolotājiem, kuri ieguldīja darbu skolēnu sagatavošanā – bioloģijas skolotājai Ritai Bogorodei un sporta skolotājiem Ivanam Bogdanovičam un Ingai Demidenko!

Amerikāņu rakstnieks Ogs Mandino ir teicis: “Aizrautība ir lielākā pasaules vērtība. Tā spēj paveikt daudz vairāk nekā nauda, vara un ietekme.” Lai šie vārdi noder kā devīze mūsu audzēkņiem un skolotājiem nākamajā gadā!

Skolas administrācija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs