Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.04.19. 14:04

Mūsu panākumi pilsētas un reģionālas olimpiādes

Sākumskolas panākumi pilsētas un reģionālas olimpiādes

30.03.2017. gadā Daugavpils Krievu vidusskolā-licejā notika pilsētas krievu valodas olimpiāde 4. klašu skolēniem.

Šajā mācību gadā krievu valodas olimpiādē ar saviem rezultātiem mūs iepriecināja Inna Bagrova (4.b). Viņa ieguva atzinību.

Šī gada 7. aprīlī pilsētā notika 28. matemātikas olimpiādē 3. klašu skolēniem.

Apsveicam Artjomu Bulisu (3.b), Kirillu Kokinu (3.b) un Andreju Gavrilovu (3.a) ar atzinību pilsētas 28.matemātikas olimpiādē!

Latgales reģiona 4.klases skolēnu 14.atklātā matemātikas olimpiāde

Šogad 8.aprīlī jau 14.gadu gudrākie Latgales skolu 4.klašu matemātiķi pulcējās Daugavpilī – Daugavpils Centra vidusskolā, lai atrisinātu atklātās matemātikas olimpiādes uzdevumus. Uzdevumi, saprotams, bija pietiekami sarežģīti un arī interesanti, tajos vairāk bija jāizmanto tieši matemātiskās prasmes un jādomā loģiski. Šogad olimpiādē piedalījās 141 dalībnieks no 40 skolām no 15 novadiem: Aglonas, Balvu, Dagdas, Daugavpils, Krāslavas, Līvānu, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Riebiņu, Rugāju, Vārkavas, Viļakas, Viļānu un Zilupes novadiem.
Visaugstāko rezultātu ieguva Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolēns Ņikita Anisko un Daugavpils 15.vidusskolas skolniece Valērija Vansoviča.

Apsveicam Valēriju Vansoviču (4.b)  ar iegūto 1. vietu, Artjomu Tamanisu (4.a) ar iegūto 3. vietu, Milanu Vanoviču(4.a ) un Janu Kuranovu (4.b) ar atzinību.

Novēlām, lai skolēniem  arī turpmāk veicas mācībās, un rezultāti sagādā prieku gan pašiem, gan vecākiem un skolotājiem!

Liels paldies visiem olimpiādes dalībniekiem! Ceram, ka nākamajā gadā kādam no šiem skolēniem uzsmaidīs vēl lielāka veiksme. Pateicamies arī skolotājiem par sniegto atbalstu skolēnu sagatavošanā pilsētas olimpiādei.

Sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs