Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2012.11.16. 08:11

Mūsu skolā realizēs divus skolai izdevīgus projektus

Mūsu skola realizēs divus skolai izdevīgus projektus.

Daugavpils pilsētas domes komiteju deputāti atbalstīja 15.vidusskolas ieceri piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projektos,
kuri saistīti ar bezdarbnieku un darba meklētāju neformālās izglītības programmām latviešu valodā, svešvalodās un datorzinībās.
Projektu finansējumu pilnā apmērā nodrošina valsts, savukārt projektu realizējošā iestāde rezultātā iegūst dažādus labumus.

Minētie projekti nodrošinās skolotājus ar papildus darbu un, attiecīgi, arī darba algu. Kā arī projekta ietvaros tiks iegādāts nepieciešamais aprīkojums un veikti nelieli remontdarbi. Pēc Anatolija Gržibovska domām, mācību vielas pasniegšana dažāda sagatavošanas līmeņa cilvēkiem paaugstina skolotāju kvalifikāciju.

 

Daugavpils pilsētas domes komiteju deputāti atbalstīja 15.vidusskolas ieceri piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projektos, kuri saistīti ar bezdarbnieku un darba meklētāju neformālās izglītības programmām latviešu valodā, svešvalodās un datorzinībās. Projektu finansējumu pilnā apmērā nodrošina valsts, savukārt projektu realizējošā iestāde rezultātā iegūst dažādus labumus.

Читать дальше: http://lat.gorod.lv/zinas/174532-daugavpils-15vidusskola-realizes-divus-skolai-izdevigus-projektus#ixzz2CP2HylOk

Papildus informācija

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2012.12.05. 15:12

Multimēdiji

Izmantots video no http://www.grani.lv, autors TV DauTKom

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs