Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2013.11.25. 09:11

Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, Valsts prezidenta kanceleja aicināja visu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā. Konkursa uzdevums bija rakstiskas esejas vai video veidā izklāstīt, ko teiktu skolēns 18.novembrī uzrunā pie Brīvības pieminekļa, ja viņš būtu Valsts prezidents.

Trešdien, 13.novembrī Melngalvju namā Valsts prezidents Andris Bērziņš apbalvoja konkursa „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā” labāko darbu autorus un izteica pateicību visiem skolēniem, kuri piedalījās.
Es nejauši atradu konkursa nosacījumus e-klasē un man sagribējas piedalīties ar savu eseju. Šis darbs nebija viegls. Kopā ar manu vēstures skolotāju Svetlanu Beketovu mēs izpētījām vairākas mūsu Valsts prezidenta uzrunas, un pēc pāris dienām arī mūsu uzruna bija gatava. Izsakām pateicību arī latviesu valodas skolotajai Svetlanai Avreicevičai par veiktajām korekcijām uzrunā. Oktobra beigās nosūtīju savu darbu prezidenta kancelejai, kur tika organizēts konkurss.
1.novembrī saņēmu uzaicinājumu uz apbalvošanu, kas notika Melngalvju namā. No 315 rakstiskajiem darbiem Žūrija izvēlējās 10. Mūs visus apbalvoja Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš. Blakus zālē pēc apbalvošanas visiem uzvarētājiem bija iespēja parunāt ar prezidentu un uzdot viņam jautājumus.

9.b klases skolniece Jolanta Rimša

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs