Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2018.04.13. 14:04

Manas dzimtās zemes stūrītis

« Mēs spējam šo zemi ierīkot tik labi kā savas mājas. Bet jādara tas ir mums pašiem.»( J. Rainis)

Pasākumu cikla „ Latvijai 100” otrais konkurss „ Manas dzimtās zemes stūrītis”, kurā piedalījās 5.-6.klašu skolēni, notika šonedēļ, 11. aprīlī.
Skolas aktu zālē sapulcējās 5 komandas sešu cilvēku sastāvā, kuras bija gatavas aizstāvēt savas klases godu, demonstrējot savas zināšanas par savas valsts un pilsētas vēsturi, tās ievērojamākajiem kultūras, arhitektūras un vēstures pieminekļiem, par latviešu svētkiem. Savus konkursantus atbalstīt ieradās visas 5.klases.
Kamēr konkursanti pildīja savus uzdevumus, skatītāji trokšņaini un ar aizrautību pildīja savus papilduzdevumus par Latvijas uzņēmumu un Daugavpils iestāžu logotipiem un mēģināja pēc attēliem nosaukt Daugavpils pilsētas objektus! Sākumā gan šo uzdevumu izpildīja mūsu konkursa dalībnieki! Kopumā konkursā bija jāveic un jāizpilda septiņi dažādi uzdevumi! Bērni uzmanīgi skatījās prezentācijas, lasīja uzdevumus un centās pēc iespējas rūpīgāk un ātrāk tos paveikt!
Pēdējais uzdevums prasīja ne tikai parādīt zināšanas, bet arī būt vērīgiem! Bija jāsaliek Latvijas kartes puzle! Sākumā visiem likās, ka tas ir visvienkāršākais uzdevums, bet beigās izrādījās, ka tomēr viens no āķīgākajiem! Vēl konkursa noslēgumā Latvijas kontūrkartē bija jāieraksta vai jāiezīmē savs veltījums Latvijai!
Konkursa rezultāti ir šādi:
1.    vietu ieguva 5.a klases komanda;
2.    vietu ieguva 5.b  klases komanda;
3.    vietu ieguva 5.c klases komanda!

Atzinības rakstus saņēma 6.a un 6.b klases komandas!

Izsakām pateicību visiem konkursantiem un ceram, ka jūs, gatavojoties šim pasākumam, uzzinājāt ko jaunu un interesantu!

Materiālu sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja I. Romanovska un direktora vietniece audzināšanas jomā N. Murzjonoka.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs