Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2019.04.03. 22:04

Meiteņu futbols atgriežas skolā

 

Ir beidzies liels un ļoti interesants projekts „Meiteņu futbols atgriežas skolā”. Projektā piedalījās gandrīz visas pilsētas skolas, sacensības notika trīs posmos 16.vidusskolā.

Vispirms bija atlase, pēc tam pusfināls un lielais fināls.

Mūsu Daugavpils 15.vidusskola nospēlēja ļoti veiksmīgi divos pirmajos posmos un nokļuva finālā, lai cīnītos par čempionu medaļām.

02.04.2019. notika finālspēle, kurā mūsu meiteņu komanda izcīnīja 2.vietu. Meitenes ļoti atbildīgi izturējās pret šo turnīru, pēc stundām kopā ar skolotāju trenējās stadionā, lai pilnveidotu savas prasmes šajā sporta veidā. Viņu darbs tika attiecīgi novērtēts - 2.vietas ieguvējām futbola federācija bija sagatavojusi daudz dāvanu – tā bija garšīga pica, krekliņi, bumbas, dāvanu karte, ar kuru skola varēs nopirkt sporta inventāru. Un, protams, daudz pozitīvu emociju, jo futbola federācija meitenēm bija organizējusi īstus svētkus. Liels paldies organizatoriem!

Mūsu sudraba medaļnieces: O.Bojarova (6.a), S.Kergele (6.a), I.Bagrova (6.b), D.Puzāne (7.a), V.Holopova (5.c), J.Cvetkova (5.b), A.Hļestova (5.c), K.Vasiļjeva (5.c), K.Agurjanova (5.c), J.Kononova (4.b), A.Kreidika (5.c).

Informāciju sagatavoja: Inga Demidenko 

 

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs