Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Svētdiena, 2016.04.24. 21:04

MikroTik dāvana Daugavpils 15.vidusskolai

Daugavpils 15.vidusskola ir saņēmusi vērtīgu dāvanu no SIA „Mikrotīkls” – bezvadu tīkla WiFi aprīkojuma komplektus.

MikroTik izglītības iestādēm piedāvāja iespēju izveidot bezvadu datortīklu savā mācību iestādē, dodot pašu ražoto aparatūru bez maksas, uzstādīšanu un konfigurēšanu atstājot izglītības iestādes ziņā. Daugavpils 15.vidusskola atsaucās uz šo piedāvājumu un 2016.gada 15. aprīlī saņēma bezvada tīkla iekārtu komplektu 1847,93 EUR vērtībā.

Latvijas uzņēmums “Mikrotīkls”, kas arī pazīstams kā MikroTik, dibināts 1996.gadā, tas nodarbojas ar datortīklu aprīkojuma ražošanu. 1997. gadā uzņēmuma darbinieki izstrādāja pirmo uz Linux operētājsistēmas bāzētu RouterOS programmatūras sistēmu, kas paredzēta kompānijas ražotajām tīkla iekārtām, kā arī standarta x86 tipa datoriem. 2002. gadā MikroTik sāka izgatavot arī tīkla aparatūru - RouterBOARD. Šobrīd MikroTik zīmols ir pazīstams visā pasaulē.

Lai gan skolā arī pašlaik ir pieejams bezvadu internets, tomēr visās skolas telpās tā nav. Pašreiz ir sākta jauno iekārtu (kopskaitā 54) montāža un konfigurēšana. Jaunais aprīkojums nodrošinās kvalitatīvu bezvadu interneta pārklājumu visās skolas telpās.

Daugavpils 15. vidusskola pateicas SIA „Mikrotīkls” par dāvinājumu. Īpaši gribam pateikties SIA “Mikrotīkls” pārstāvim Mārtiņam Ķeņģim, ar kuru tika veiktas pārrunas par nepieciešamo aprīkojumu.

Skolas direktors Anatolijs Gržibovskis: “Ir prieks un gandarījums, ja kāds uzņēmums atbalsta izglītības iestādi un palīdz uzlabot darba apstākļus, kas būtiski uzlabo mācību un izziņas procesus. Lai labie darbi vairo labo!”

Informāciju apkopoja:
Daugavpils 15.vidusskolas direktora vietnieks
Vilnis Vanaģelis

Lapa aktualizēta Svētdiena, 2016.04.24. 21:04

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs