Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2015.09.14. 19:09

Nepieciešama brīvprātīgo palīdzība!!!

2015.gadā no 22.oktobra līdz 25.oktobrim Daugavpils pilsētā norisināsies Eiropas čempionāts junioriem taekvondo.

Minētajā čempionātā piedalīsies 700 dalībnieki no 40 valstīm. Čempionāta pirmie dalībnieki ieradīsies Daugavpils pilsēta jau 19.oktobrī.
Sporta pārvalde aicina 40 brīvprātīgos palīgus no 16 gadiem ar labām dažādu valodu zināšanām (priekšroka tiks dota krievu, latviešu, angļu, franču, vācu, itāļu valodām) minētā čempionāta viesu uzņemšanā un pavadīšanā Eiropas taekvando čempionāta junioriem laikā. Nepieciešamības gadījumā Daugavpils pilsētas Sporta pārvalde un Latvijas Taekvondo federācija brīvprātīgā darba veicējiem izsniegs atsauksmi par ieguldījumu un paveikto darbu čempionāta organizēšanas procesā!
Pieteikumus sūtiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar piezīmi "Eiropas čempionāts", norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, e-pasta adresi un kontakttālruni līdz 30.09.2015.

Edīte Ivanova
Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamenta
Vecākā jaunatnes lietu speciāliste

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs