Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2020.02.11. 20:02

Nodarbība “Mana nākotnes profesija”

 

5.februārī SIA Amber Puzzle vadītāja, psiholoģe, karjeras konsultante Agita Šmitiņa darbojās kopā ar 3.-4. klašu skolēniem nodarbībā “Mana nākotnes profesija”. Tās laikā bērni caur spēlēm apguva profesiju iedalījumus, apdomāja, kādas prasmes un talanti viņiem piemīt.

Volts Disnejs ir teicis “Ja tu vari to izsapņot – tu vari to izdarīt.” Jau agrā vecumā ir svarīgi zināt savas stiprās un vājās puses, lai pilnveidotos un jau sapņotu par savu nākotni. Agitas Šmitiņas dotie uzdevumi katram no skolēniem lika sajusties īpašiem, jo kopā tika meklēti talanti un unikalitāte.

Nodarbībā skolēni dalījās grupās un kategorizēja profesijas, izmēģināja to lomas. Šim uzdevumam tika izmantota Amber Puzzle radītā spēle “Tava profesija”, kas interaktīvā veidā ļāva skolēniem iepazīt profesiju daudzveidību.

Katram bija iespēja likt savu artavu komandas darbā. 3.-4. klases skolēni trenēja savas komunikācijas prasmes un kritisko domāšanu, kas noderēs viņiem, izvēloties savu nākotnes profesiju.

Pasākums tika organizēts Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Sagatavoja: karjeras konsultants Gunda Pastare

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2020.02.11. 21:02

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs