Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2015.12.08. 13:12

Nost ar plano!

10.a klases skolēnu grupa –Mizavcova Valerija, Požarska Aleksandra,Podberecka Dārija,Andrejeva Jekaterina,Kuzmiča Anastasija,Ivanova Valerija,Sokolova Irina- kopā ar ķīmijas skolotāju L.Bindere piedalījās konkursā „Nost ar plāno!”, kuru organizēja Eiropas Parlaments.

Starp 40 dalībniekiem no Latvijas mūsu skolas 10.a klase ieguva 2.vietu. Malači! Labi un radoši pastrādājām!

Vērtēšana:katru iesūtīto darbu vērtēs žūrija-Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā,Latvijas Zaļā punkta un Vides aizsardzības un  reģionālās attīstības ministrijas pārstāvis,kā arī komunikācijas eksperts un ta atkritumu apsaimniekošanas reģiona pārstāvis,kura reģionā īstenots konkrētais projekts.Kritēriji-proekta īstenošana un rezultāts,vizuāli noformētais padoms.

Veicot darbu, skolēni uzzināja par kaitīgumu, ko nodara apkārtējai videi polietilēna maisiņi, par mūsu izmantoto maisiņu skaitu veikalos Maxima un Rimi, kuri atrodas mūsu rajonā, par atkritumu šķirošanu, uzglabāšanu un pārstrādi mūsu pilsētā un Latvijā. Piedāvāja savus priekšlikumus, ar ko aizstāt polietilēna maisiņus. Skolēni apmeklēja Demenes atkritumu poligonu „Cinīši”. Darba rezultātā tika sagatavota prezentāciju, kuru plānots parādīt klases stundās. Mēs ceram iedvesmot jaunatni pēc iespējas mazāk izmantot polietilēna maisiņus.   

Informāciju apkopoja ķīmijas skolotaja L.Bindere

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/nost-ar-plano#sigProId8106927d89

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs