Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2015.04.13. 15:04

Olimpiāde angļu valodā: skolas posms

Šī gada 8.aprīlī skolas olimpiādē angļu valodā 6.klašu skolēniem

Savas spējas uzdrīkstējās pārbaudīt 13 labākie skolēni: Poļina Gribova(6.b), Arina Bizņa(6.c), Karīna Koņuševska(6.c), Albīna Stankeviča(6.a), Elvīna  Navrovska(6.c), Romans Lavrinovičs(6.a), Aļona Romanova(6.a), Diāna Jevsejeva(6.a), Anastasija Rumjanceva(6.b), Jekaterīna Afanasjeva(6.b), Elīza Andrejeva(6.b), Aleksandrs Kravčiks(6.c), Artjoms Figurins(6.c). Skolas olimpiādes mērķis ir noteikt labākos, jo olimpiādes uzvarētāji pārstāvēs skolu pilsētas mērogā. Mūsdienu pusaudžiem ir tendence visu darīt ātri, tāpēc skolas olimpiāde skolēniem ilgu laiku neaizņēma, kaut arī tika piedāvāti 6 uzdevumi lasīšanā, valodas lietojumā un rakstīšanā.

Ieskatīsimies rezultātos. Lielāko punktu skaitu ieguva Poļina Gribova- tieši viņai ir pirmā vieta skolas posmā. Meitenei, bez šaubām, ir liels potenciāls, un angļu valodu viņa apgūst ar interesi un apzinīgi. Angļu valodas skolotājas uzskata Polinu par skolas galveno cerību pilsētas posmā. Jāatzīmē arī Aleksandra Kravčika sasniegumi, īpaši lasīšanas uzdevumos, jo viņam bija pa spēkam konkurēt ar Polinu.

Pateicības vārdus sakām angļu valodas skolotājām Tatjanai Jarinovskai, Valentīnai Lukinai, Jadvigai Vasiļonokai, Natālijai Matovnikovai, Olgai Vasiļonokai, kuras strādā ar skolēniem ikdienā.
Pilsētas olimpiādē skolu pārstāvēs Poļina Gribova(sk. V.Lukina) un Aleksandrs Kravčiks(sk.O.Vasiļonoka).

Pateicamies visiem olimpiādes dalībniekiem, ka arī novēlam turpmākus panākumus angļu valodas apguvē!

Informāciju apkopoja Ludmila Iļiško

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs