Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2015.04.02. 14:04

Olimpiāde-konkurss "ISMA Intelekts"

Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas (ISMA) Latgales filiāle aicina Jūsu skolas 10.,11. un 12. klašu skolēnus piedalīties Olimpiādē "ISMA-Intelekts - 2015" 2015.gada 11.aprīlī šādos priekšmetos: svešvaloda, latviešu valoda, krievu valoda, tūrisms.

Olimpiāde notiks Daugavpilī.

Pieteikšanās Olimpiādei ir līdz 9.aprīlim ieskaitot, zvanot pa telefonu 27867438 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Olimpiādes priekšrocības: uzvarētāji iegūst tiesības studēt ISMA par ISMA budžeta līdzekļiem. Laureāti un aktīvie dalībnieki - tiesības studēt augstskolā par īpašām cenām. Konkursa dalībnieki iegūst priekšroku dalībai starptautiskajās studentu apmaiņas programmās. 10. un 11.klašu skolēniem Olimpiādē "ISMA-Intelekts - 2015" iegūtās balles tiks ieskaitītas piedaloties nākamo gadu Olimpiādēs.

Vairāk informācijas par Olimpiādi "ISMA-Intelekts - 2015": www.isma.lv.

 

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs