Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2014.05.30. 08:05

Pēdējā mācību gada diena

Beidzot ir pienākusi tā diena, kuru visi gaidījām – ir pienācis 30.maija rīts, liecību izdošanas diena un vasaras brīvlaika sākums.

Jā, kādam iespējams tās atzīmes nav tik labas liecībās, tāpēc kādam būs vēl jāiegriežas, lai pastrādātu vasaras darbos un pamācītos, lai varētu nopelnīt sekmīgu atzīmi, kādam ir ļoti labas, bet tāpēc jau mēs nākam uz skolu parādīt savas zināšanas, un katrs ir nopelnījis tādas atzīmes, kādas viņam pienākas. Kādam tas varbūt dos stimulu nākamajam mācību gadam, bet tas jau ir cits stāsts. Galvenais, ka šī diena ir pienākusi. Ar to arī visus apsveicu!
Protams, devītajiem un divpadsmitajiem vēl skola nebeidzas. Viņi mācīsies līdz pat jūnija vidum. Tāpēc viņiem atliek vien novēlēt veiksmi eksāmenos! Pārējiem, kam skola jau šodien, 30.maijā, beidzas, novēlu kārtīgi izbaudīt vasaras brīvlaiku, jo, lai arī, kā mēs to negribētu, septembris pienāks ātri.
Šajā mācību gadā mūsu skolas skolēni, veiksmīgi piedalījās dažāda līmeņa mācību olimpiādēs, radošajos pasākumos, ir apliecinājuši savas zināšanas, spējas un talantu. Katra sasnieguma pamatā ir ilgs, pacietīgs un neatlaidīgs skolēna un, protams, viņa pedagoga darbs. Paldies skolotājiem, kuri ar savu padomu, prasīgumu un nesavtību ir spējuši iedvesmot skolēnu un virzīt viņa izaugsmi. Pateicos skolēniem par viņu centību un motivāciju. Patiess prieku par mūsu kopīgajiem panākumiem!
Ļoti gribētos, lai pēc garā, sparīgā mācību gada vasaras brīvdienās katru no mums gaida kāds negaidīts atklājums, brīnišķīgs piedzīvojums, lai mums pietiek laika būt brīviem un piepildīt sevi ar laimi! Ikvienam skolas skolotājam, darbiniekam un audzēknim labi atpūsties un ar degsmi un sparu tikties jaunajā mācību gadā!

Saulainu, brīnišķīgu un jauku atpūtu vasaras brīvlaikā visiem vēlot,

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs