Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2021.05.31. 21:05

Pēdējā skolas diena 9.klasēs

Daugavpils 15.vidusskola Daugavpils 15.vidusskola

Maija beigas katram skolēnam liek izjust īpašu nemieru, jo apkārtējās dabas krāšņums vēsta par īstas vasaras atnākšanu un ilgi gaidīto skolēnu brīvlaiku.

Ir pienācis satraucošākais laiks arī mūsu devīto klašu audzēkņiem: viņi atvadās no savas skolas un droši var teikt: „Šodien mēs esam beiguši pamatskolu un esam gatavi nostāties uz lielā, pieaugušo dzīves ceļa.”

Jauniešiem tā ir robeža starp bērnību un jaunību, jauns starts un pakāpiens uz vidējo izglītību! Un kaut arī šis gads bija ļoti sarežģīts un grūts, mums kopā izdevās pārvarēt visas grūtības.

Neskatoties ne uz ko, arī šo mācību gadu 9.klašu skolēni pabeidza ar labiem rezultātiem un ir sasniegumi, ar kuriem mēs varam lepoties!

Pirmkārt, pateicamies skolēniem ar labām sekmēm mācībās: Ivanovam Kirilam, Plakhinai Adelīnai, Šulcam Ivanam, Trimailovai Jeļizavetai, Verzem Kirilam, Zenovai Jeļizavetai, Jefimovai Oļesjai, Možeiko Alisai, Multiņam Sergejam, Paškevičai Viktorijai, Vekšinam Aleksandram.

Malači, jaunieši!

Skolas saimes sveicienus sūtam arī Jeļenai Ambrosovai, Alīnai Petkevičai, Romanam Kondratjevam, Ņikitam Trošičevam.

Sakām paldies šiem audzēkņiem par labām sekmēm mācībās un panākumiem skolēnu valsts erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments”!

 

Mūsu pateicības vārdi skan arī Sergejevam Svjatoslavam un Batņam Vladislavam.

Skolēniem ir labas sekmes mācībās un panākumi pilsētas bioloģijas olimpiādē. Labi padarīts darbs, draugi! Tā turpināt!


Un visbeidzot gribētos skaļi nosaukt Gada labākā skolēna Vasilija Lukašonoka vārdu!

Jaunietim ir labas sekmes  mācībās, panākumi pilsētas fizikas olimpiādē un valsts skolēnu erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments”. Lepojamies ar taviem sasniegumiem, Vasilij!
Vēja spārniem aizlidos saulainās vasaras brīvlaika dienas un  pienāks 1. septembris, un mūsu skola atkal vērs durvis, sagaidot savus audzēkņus! Tajā skaitā Jūs - nākamos desmitās klases audzēkņus!

Mēs neatvadāmies, mēs tiksimies atkal! Veiksmi jums!

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2021.06.03. 22:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs