Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2021.05.18. 15:05

Pēdējā zvana svētki 12. klasē

…Drīz būs zvans. Bet līdz zvanam, Līdz pēdējam zvanam Es lieku vēl skanēt Sirds nemieram manam.” (J.Osmanis)

14.maijā mūsu skolā notika visskaistākie skolas svētki – Pēdējā zvana svētki.

Skolas gadi…. Zvans uz stundu un starpbrīži, ceļš uz skolu un atpakaļ uz mājām, veiksmes un neveiksmes, bēdas un prieki, pateicības un piezīmes dienasgrāmatā, skolas draugi, pirmā mīlestība, cerības….
Jā, tā bija un būs vienmēr! Bet šis mācību gads bija neparasts, skolas zvans jūs nesauca uz stundu, skolas gaiteņos neskanēja jūsu skaņās balsis, un arī savus skolotājus jūs redzējāt tikai monitora otrā pusē!

Un kaut arī šis gads bija ļoti sarežģīts un grūts, mums kopā izdevās pārvarēt visas grūtības, un šajā svētku dienā mēs sapulcējāmies kopā,  lai novēlētu mūsu skolēniem laimīgu ceļu. Sākumā ar svētku uzrunu uzstājās skolas direktors Anatolijs Gržibovskis, kā arī skolēnus apsveica mācību priekšmetu skolotāji, kuri atbalstīja viņus jebkuros mācību centienos divpadsmit gadu garumā.

Neskatoties ne uz ko, arī šo mācību gadu 12.klases skolēni pabeidza ar labiem rezultātiem un ir sasniegumi, ar kuriem mēs varam lepoties!

Pirmkārt, pateicamies skolēniem ar labām sekmēm mācībās: Artjomam Figurinam, Diānai Jevsejevai, Liliānai Kodackai, Milanai Rubaško, Oksanai Utānei. Malači, jaunieši!

Skolas saimes sveicienus sūtam arī Olgai Andrijevskai, absolvējot skolu, viņa pretendē uz Daugavpils pilsētas domes Goda rakstu, jo viņas atestātā ir tikai ļoti labas, teicamas un izcilas sekmes. Paldies tev, Olga!


Un visbeidzot sakām paldies par ieguldīto mācību darbu Gada labākajai skolniecei Elvinai Narovskai! Jauniete saņems Ministru Prezidenta atzinību, viņai ir tikai teicamas un izcilas sekmes, kā arī panākumi angļu valodas olimpiādē un  skolēnu zinātniski pētnieciskajā konkursā. Lepojamies ar taviem sasniegumiem, Elvin!


Mēs vēlam jums pārvarēt visas grūtības un šķēršļus, labi nokārtot eksāmenus, izdarīt pareizo izvēli dzīvē un neaizmirst savu mīļo skolu!
Mēs neatvadāmies, mēs tiksimies atkal! Veiksmi jums!

Informāciju sagatavoja direktora vietnieces izglītības jomā L.Iļiško un N.Murzjonoka

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2021.05.18. 16:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs