Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2014.05.20. 15:05

Pēdējā zvana svētki skolā

16. maijā pēdējais zvans atskanēja devīto un divpadsmito klašu skolēniem. Tā bija saviļņojoša diena visiem – gan pašiem skolēniem un viņu vecākiem, gan skolotājiem.

Katru gadu šai pasākumā skumjas iezogas sirdī, jo skolai pēc izlaiduma vakara nākas šķirties no 12. klases skolēniem un dažiem 9. klašu skolēniem. Arī skolēnu sirsniņas šai dienā sitas straujāk, jo skolas sienās ir pavadīti tik daudzi raibi mirkļi – gan sajūsma par labu novērtējumu pārbaudes darbā, gan kopīgie klases vakari, veiksmes un neveiksmes.
Mūsu absolventi šogad bija 12.a, 9.a, 9.b un 9.c klases skolēni, klašu audzinātājas Gaļina Petrova, Natālija Grigorjeva, Natālija Matovnikova, Ļubova Šaldova.
Pasākuma ieskaņā visus klātesošos sveica skolas direktors, kurš novēlēja skolēniem veiksmi un arī spītu, kas dotu spēku izturēt eksāmenus un pierādīt sev un citiem, ka viņi var būt vēl labāki, vēl gudrāki.
Svētkos piedalījās pedagogi, vecāki, vidusskolēni. Koncertu izdaiļoja mūsu skolas koris (solistes Olga Pankova, Anna Jegorova, Anastasija Kostjukeviča, Jolanta Rimša, Olga Golubeva), studijas „Vivat” akrobāti (Anastasija Dedele, Aļona Terzjane, Darja Šakalova) un pasākuma vadītāji (Anastasija Kostjukeviča, Diāna Druse, Aleksejs Ignatjevs, Rovoams Gavrilovs, Guntars Konušs, Nikita Bagrovs).
Absolventi pasākuma izskaņā veltīja laipnus pateicības vārdus savai skolai, saviem pedagogiem, vecākiem. Tagad viņiem jākārto eksāmeni un jāizvēlas savs ceļš dzīvē. Tie devīto klašu absolventi, kuri turpinās mācīties mūsu skolā – mīļi gaidīsim 1. septembrī. Visiem pārējiem vēlam izdošanos un veiksmi!

Informāciju sagatavoja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs